Культура

Виставки, фотозони, концерт та розіграш путівки в Будапешт: у Житомирі на виконкомі затвердили план заходів до дня туризму

15 September 2021, 11:11

Виставка туристичних агенцій, тематичні фотозони, розіграш путівки до Будапешту, вручення нагород та концерт – у Житомирі 24 вересня відзначатимуть день туризму.

План заходів затвердили 15 вересня на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради.

«Управлінням культури міської ради започатковано щорічно у вересні проводити заходи з нагоди відзначення всесвітнього дня туризму. Свято встановлено Генеральною асамблеєю всесвітньої туристичної організації у 1979 році та припадає на четверту неділю вересня. Метою проведення заходу є удосконалення інфраструктури туристичної галузі, пропагування міста, налагодження співпраці з вітчизняними туристичним бюро та туроператорами. У цьому році ми пропонуємо проведення заходу 24 вересня на Михайлівській та на майданчику біля кінотеатру «Жовтень», - зазначила в.о. начальника управління культури міської ради Олена Турська.

На сайті міської ради опублікували проєкт рішення виконкому з планом заходів.

Скріншот з проєкту рішення

Також Олена Турська зазначила, що 18.00 буде продовження музичних вечорів на Михайлівській, а також біля лялькового театру на сцені-подіумі туристичні агенції відповідатимуть на питання мешканців міста.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році у Житомирі відзначали День туризму 25 вересня: на Михайлівській облаштували фотозони, виставки та презентації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: день туризму виконком план заходів  
Матеріали по темі