Культура

Житомирян запрошують на концерт-трибьют у виконанні симфонічного оркестру

24 September 2021, 10:20

Чи любите ви Земфіру як люблю її я?

І мова зараз не про те, що учасники GosOrchestra в якомусь сенсі сублімують, виходячи з неможливості бачити саме цього зараз на гастролях (як відомо, співачка на даний момент завязала з концертною діяльністю). Музикант, з творчістю якого у кожного, я впевнений, є якісь свої особисті асоціації, сама в кожному номерному турі по-новому «викладала» свої пісні. Та й у самої пані Рамазановій є як мінімум досвід двох колаборацій зі струнними (студійна версія «Лондона», яка стала бонус-треком на другому альбомі і запис платівки «Спасибі»).

Але поки що ніхто не робив таку компіляцію з пісень Z.

Симфонічний оркестр під керуванням Олександра Госачинського зробив не просто "музику без слів", а повноцінне нове прочитання геніальних творів мабуть найголовнішої зірки сучасної музики на теренах вже колишнього СНД. Причому в концерт увійдуть версії і з зовсім нового матеріалу Земфіри, що, звісно, не може не потішити справжніх фанатів.

Адже вона давно вже не «пріпєвочка», і під час цієї програми ви зможете простежити еволюцію від дівчинки-скандалу до дорослої жінки в «Пальто». Адже 26 серпня співачці виповнилось 45. І ми дуже сподіваємося, що вона продовжить музикувати і порадує нас ще не одним новим альбомом. А ми як і раніше будемо пишатися, що живемо з нею в один час.

Квитки на концерт можна придбати тут

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: концерт оркестр  
Матеріали по темі