Місто

«Ґрін Бін Україна» просить житомирян не довіряти оголошенням активістів та сплачувати за вірними реквізитами

6 October 2021, 16:41

ТОВ «Ґрін Бін Україна», яке займається у Житомирі перевезенням твердих побутових відходів, заявляє, що проти них ведуть брудну кампанію. Директор «Ґрін Бін Україна» Євгеній Барах звертається до житомирян з проханням не довіряли оголошенням активістів, які з’явилися у мікрорайоні Крошня, а також сплачувати за вірними реквізитами.

«Останні місяці ми всі спостерігали такі явища, як поява якихось активістів – то створення якихось громадських організацій з дивними назвами «І в хвіст, і в гриву» і так далі, то перекриття заїзду на полігон. Начебто вночі неможливо заїжджати на полігон і вивозити сміття, начебто комусь із мешканців на провулку Андріївському заважали наші машини. Звертаю увагу, що лише наші машини. Ще у нас були звернення від колишнього депутата міської ради щодо законності встановлення тарифу, процедури встановлення тарифу. Відповідно розпочалось судове засідання за позовом цього ж депутата, але від імені фізичної особи. Але підсумовуючи це, хочу звернутися до житомирян, мешканців міста з тим, що фейковий «Ґрін Бін», який був зареєстрований колишнім перевізником ВЖРЕП №4, жодного відношення до нашої компанії «Ґрін Бін Україна» немає. Зроблено це виключно для того, щоб водити в оману наших кінцевих споживачів. По-друге, такої організацій, як «І в хвіст, і в гриву» офіційно зареєстрованої немає, оголошення якої були розклеєні по всьому мікрорайону Крошня з закликом приходити до суду», - розповідає директор ТОВ «Ґрін Бін Україна» Євгеній Барах.

Натомість усі свої зобов'язання, як перевізник твердих побутових відходів, компанія виконує. ТОВ «Ґрін Бін Україна» придбало контейнери, техніку, впровадив роздільний збір сміття та сплачує податки у місцевий бюджет.

«Оновлений парк на загальну суму - близько 12 млн гривень і ще до кінця року від 3,5 до 4 млн гривень буде додатково забезпечено придбання контейнерного парку і на цьому ми не будемо зупинятися. Щодо автомобільного парку, у нас в планах до кінця року від однієї до двох одиниць техніки придбати додатково для забезпечення обслуговування приватного сектору і вивезення негабаритного сміття», - каже директор ТОВ «Ґрін Бін Україна» Євгеній Барах.

Цього року «Ґрін Бін Україна» починає проєкт по облаштуванню контейнерних майданчиків на проблемних ділянках. Наймасштабніший проєкт - будівництво сміттєпереробного заводу у Житомирі.

Містян, які мають заборгованість за вивезення сміття просять звернутися до відділу надання послуг та сплатити кошти, в іншому випадку компанія буде змушена звертатися до суду.

Правильні реквізити:

ЄДРПОУ 42280155,

Фактична адреса: м.Житомир, вул. Басейна, 3

IBAN UA153116470000026008300931731, АТ "Ощадбанк",

МФО 311647

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ґрін Бін Україна полігон сміття  
Матеріали по темі