Місто

​Жителі передмістя Житомира обурюються підняттям вартості проїзду в автобусі, перевізник каже, що іншого виходу немає

16 October 2021, 11:30

До редакції Житомир.info 16 жовтня зателефонував житель Соколовського масиву та повідомив, що без попереджень в приміському автобусі №110 за маршрутом Соколовський масив - Житомир - Станишівка підвищили вартість проїзду з 12 до 15 гривень.

«Наш перевізник знову підняв ціну на проїзд на автобусному маршруті №110. Вартість проїзду з Житомира в Соколовський масив була 12 гривень, а стала - 15 гривень. Людей возять і ніяких документів не надають, попереджень не було. Перевізник вже раз хотів підняти вартість до 12 грн, але тоді скинув до 10 грн, але потім знову підняв ціну до 12 грн. Ми вже звикли до цієї ціни. Але зараз це підвищення необгрунтоване. Подорожчав метан, а в нього транспорт на дизельному паливі. Ми обурені таким підняттям вартості проїзду, - зазначив читач Олександр.

Перевізник Аркадій Савіцький у коментарі Житомир.info розповів, що це планове підвищення вартості проїзду, яке зумовлене зростанням ціни на паливо.

«Попередження були. За 10 днів оголошення були розміщенні по всіх автобусах. Людей повідомлено і в область повідомлено, і оголошення висіло, і зараз висить. Я ж не можу ходити по всіх будинках Соколовського масиву і кожному про це говорити. Це планове підвищення, або ми піднімаємо вартість проїзду, або зупиняємо маршрут, іншого виходу немає. Ціни ж на все виросли. Пальне подорожчало. Я теж пасажирів розумію, що заробітні плати не піднімаються, пенсії теж. Але і ми не можемо все витягнути. Затрати дуже великі. Якщо ми вже станемо, то більше не вийдемо. Тому ми автоматом вимушені таке робити. Я скільки міг, стільки тягнув. Було 12 грн, а стало 15 грн, а по розрахунках там давно вже всі 18 грн», – сказав Аркадій Савіцький.

Житомиряни повідомляють в соцмережах, що вартість проїзду підвищили і на приміському маршруті Житомир-Озерне.Фото зі сторінки Романа Мусійука

Нагадаємо, у червні 2020 року ОДА оприлюднила розпорядження, яким десять приміських маршрутів забрали у Житомира та повернули до обласної мережі.

Як повідомляв Житомир.info, у січні 2018 року жителі Соколовського масиву протестували проти підвищення вартості проїзду з 8 грн 50 коп. до 12 грн і готувались перекривати дорогу.Після зустрічі з місцевими жителями перевізник знизив вартість до 10 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вартість проїзду приміський маршрут №110 ціна перевізник Савіцький  
Матеріали по темі