Влада

Підряднику доплатять ще 10 млн грн, аби завершити реконструкцію житомирського онкодиспансеру

22 November 2021, 16:27

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 19 листопада опублікував намір через переговорну процедуру укласти угоду з ТОВ «Уют Строй» на реконструкцію будівлі Житомирського обласного онкологічного диспансеру з прибудовою (додаткові роботи). Вартість робіт становить 10,3 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 19 листопада на ресурсі ProZorro.

Роботи з реконструкції будівлі, що знаходиться в Житомирі по вулиці Фещенка-Чопівського, 24/4, мають бути виконані 31 грудня 2021 року. Джерело фінансування - державний бюджет України.

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА обґрунтував застосування переговорної процедури з ТОВ «Уют Строй», спираючись на пункт 5 частини 2 статті 40 ЗУ «Про публічні закупівлі», у якій йдеться про те, що замовником може бути застосована як виняток переговорна процедура закупівлі у разі, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера.

ТОВ «Уют Строй» засноване у 2012 році в Житомирі по вулиці Героїв Крут. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал - 5 тис. грн. Власником фірми є Ігор Дрогоруб.

Коригуванням проєктної документації займалася Житомирська філія ДП «Державний науково-дослідний та проєктно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція». 20 травня 2021 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА уклав угоду з житомирською філією інституту «НДІпроектреконструкція» вартістю 395,5 тис. грн.

Нагадаємо, 18 листопада 2021 року міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов оглянув онкодиспансер, який ремонтують у рамках «Великого будівництва».

Як повідомляв Житомир.info, у грудні 2018 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА провів тендер на реконструкцію будівлі Житомирського обласного онкологічного диспансеру з прибудовою. Перемогу в аукціоні отримало ТОВ «Уют Строй» з ціновою пропозицією у 69 млн 556,6 тис. грн. 28 грудня 2018 року з переможцем торгів був укладений договір, за яким прибудову онкодиспансеру підрядник мав звести до кінця 2019 року. Втім на початку січня 2020 року «через документально підтверджені об’єктивні обставини» строк дії договору продовжили до 31 грудня поточного року.

У березні 2019 року стало відомо, що Антимонопольний комітет України оштрафував дві фірми одного власника (Ігоря Дрогоруба) «ПроектСтрой» і «Уют Строй» на 136 тис. грн – по 68 тисяч штрафу кожній. Після цього обидві фірми потрапили до «чорного списку» АМКУ – переліку підприємств, щодо яких застосовані штрафні санкції. Це означає, що ТОВ «Уют Строй» не може перемагати в публічних закупівлях (тендерах) упродовж трьох років.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: онкодиспансер реконструкція ремонт Уют Строй закупівля тендер ДРР  
Матеріали по темі