Полонені російські окупанти усвідомлюють, що їхні військові заплатять за вторгнення своїм життям, вони розповідають рідним, що тут мирні люди, які стоять горою один за одного.
Управління СБУ в Житомирській області 3 березня оприлюднило відео розмов полонених під Житомиром російських військових зі своїми рідними. В СБУ зазначають, що ці вояки у складі своєї частини йшли на Київ.
«Ще один російський окупант усвідомив, що за вторгнення в Україну більшість загарбників заплатить своїм життям. Його було взято в полон під Житомиром. І прозріння наступило тільки після того, як його «колег по зброї» знищили українські ЗСУ. Що ще розповіли російські окупанти на допиті контррозвідки СБУ – дивіться у нашому відео. І, будь ласка, поширюйте це відео, щоб родичі цих «вояків» усвідомлювали, хто приніс війну в Україну, і що ми будемо стояти до перемоги», - йдеться у дописі до відео.
Зауважимо, що один з полонених каже, що «Путін сьогодні запустив ракету, все лікарні в них немає, пологового немає», жінка у відповідь каже, що в російських новинах повідомляють, що це самі українці розбомбили лікарню у Житомирі.
Нагадаємо, ввечері 1 березня в результаті обстрілу Житомира на сулиці Сабурова загорілися житлові будинки, повибивало вікна у міській лікарні та обласному перинатальному центрі. За попередньою інформацією ДСНС пошкоджені 10 приватних будинків, загинуло дві особи, травмовано троє. Вранці 2 березня під час ранкового брифінгу голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що внаслідок ворожого обстрілу загинули троє людей: рятувальники з-під завалу дістали тіло ще однієї жінки, 16 осіб травмовані, серед яких 7 дітей. Відео наслідків обстрілу та розповідь очевидця дивіться тут.
Оперативну інформацію від силових структур України станом на 3 березня 2022 року читайте тут
Як повідомляв Житомир.info, вранці 24 лютого 2022 Путін почав війну з Україною: близько 5:00 розпочалися ракетні обстріли військових об'єктів по всій Україні та уздовж кордону – від Луганська до Житомира. О 6:50 президент Володимир Зеленський оприлюднив звернення щодо введення воєнного стану, через годину після цього Верховна рада проголосувала за проєкт закону про затвердження указу президента «Про введення воєнного стану в Україні». Ввечері 24 лютого президент підписав указ про створення на базі ОДА військових адміністрацій, а згодом своїм указом оголосив загальну мобілізацію по всій країні.
28 лютого українська та російська делегації провели перший раунд переговорів, основною метою яких було припинення вогню на території України та бойових дій.