ДОПОМОГА

В Україні створили чат-бот «Знайди рідних» для пошуку зниклих під час війни

28 March 2022, 20:23

В Україні створили чат-бот «Знайди рідних», який дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв’язок, незалежно від того, де вони зараз перебувають.

Про це 28 березня повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад і територій.

«Наразі більше 3-х мільйонів українців перетнули кордон, а ще 13 млн змінили місце проживання і цей евакуаційний процес триває. Відтак реєстрація в чат-боті максимальної кількості людей надасть можливість швидко знайти рідних у разі втрати контактів. У чат-боті персональні дані учасників надійно захищені, а інформація про місце знаходження надається після підтвердження згоди того, кого розшукують, щоб уникнути небажаних ситуацій», - йдеться у повідомленні.

Посилання на чат-бот «Знайди рідних» – https://t.me/Family_Search_bot

Відеоінструкція щодо користування – https://bit.ly/388Qzer

Чат-бот створено у взаємодії з ГО «Міжнародна асоціація кібербезпеки», «Центром Методик та Координації Криптографічного розвитку», міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» та за підтримки Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності.

Нагадаємо, на базі Житомирської обласної військової адміністрації діє кол-центр з питань тимчасово евакуйованих осіб.

Як повідомляв Житомир.info, для рідних бійців 95-ї окремої десантно-штурмової бригади оприлюднила номери телефонів, за якими рідні військових можуть отримати про них інформацію.

Оперативну інформацію щодо війни українців з російськими окупантами станом на 28 березня 2022 року читайте тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна евакуація Мінрегіон  
Матеріали по темі