Культура

На вокзалі в Житомирі митці влаштовують безкоштовні концерти, щоб підняти настрій людям в дорозі

15 April 2022, 11:04

Періодично на вокзалі у Житомирі місцеві митці влаштовують концерти: людям, які приїжджають у місто або їдуть в дорогу підіймають настрій музикою.

Такий концерт проходив і вранці 15 квітня.

«Митці Житомира об'єдналися і придумали спільний проєкт «Музика життя». Періодично ми тут виступаємо з різними програмами і намагаємося дати людям трішки надії, трішки любові, щоб вони повернулися до тих емоцій, які були до війни. Сьогодні тут виступають артисти житомирської філармонії», - розповіла генеральний директор Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера Тетяна Руденька.

Нещодавно у приміщенні вокзалу вже лунала музика від артистів Житомирського обласного українського музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги.

Детальніше про репетиції та виступи артистів житомирського театру дивіться у відеосюжеті

За інформацією Укрзалізниці, 15 квітня через Житомир проходять приміські поїзди: Коростень – Житомир – Коростень та Київ – Житомир – Київ, а також евакуаційний поїзд №142 на Львів (безкоштовно).

Як повідомляв Житомир.info, з 1 квітня 2022 року змінився графік курсування електропоїзда «Київ – Житомир»: з Житомира він відправляється о 7:20, з Києва – о 15:35.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вокзал концерт поїзд філармонія Руденька  
Матеріали по темі