Фоторепортаж

Житомир патріотичний: чайові «на байрактар», безкоштовна кава захисникам та мотивуючі зображення. Фоторепортаж

27 April 2022, 12:21

Житомир – це коли чайові збирають на байрактар, утеплення квартири фарбують в кольори державного прапора, а у меню кав'ярень пропонують «салат з рашистів». Житомир – це коли люди радіють, що не москалі, на балконі вішають портрети гетьманів, а у кав'ярнях готують каву, що допомагає очищати країну від нечисті, і пропонують жовто-блакитне морозиво.

Житомир – патріотичне місто, де бережуть історію, цінують традиції і вже давно малюють патріотичні мурали. Тут не залишать голодними захисниць та захисників, на вуличних ялинках у дворах досі висить «дощик» з жовто-блакитним прапором, а на рекламних бордах та екранах з кожним днем з'являється все більше і більше прапорів та мотиваційних патріотичних зображень.

Фоторепортаж цьогорічного квітучого Житомира дивіться тут

Нагадаємо, з середини березня до середини квітня з дозволу Ради оборони області в центрі Житомира зрізали білборди.

Як повідомляв Житомир.info, 28 лютого у Житомирі з’явилися білборди з крилатою фразою прикордонників з остова Зміїний, на честь якої в квітні Укрпошта виготовила марку та конверт. 17 березня 2022 року мер Житомира у вечірньому зверненні просив рекламні агентства прибрати зовнішню рекламу з ненормативною лексикою, бо багато житомирян цим обурюються. Станом на 22 березня в Житомирі ще була зовнішня реклама з напрямком руху «руського корабля», але деякі білборди з цією фразою вже були демонтовані, також багато рекламних конструкцій в обласному центрі стоять порожні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: патріотизм прапор білборд реклама мурал  
Матеріали по темі