Місто

​Безкоштовна оренда приміщень в торговому комплексі в центрі Житомира: підказка для підприємців, які відновлюють або починають бізнес

15 June 2022, 14:50

Війна змінила життя кожного українця: зруйнувала плани, змістила пріоритети, переінакшила думки і бажання.

Особливих втрат зазнав малий і середній бізнес: підприємці, які не встигли оговтатись від наслідків ковідного карантину, отримали новий, ще потужніший удар. Однак цілком зрозуміло, що для перемоги у цій війні надважливим є відновлення функціонування бізнесу, який дозволяє українцям забезпечувати себе та підтримувати ЗСУ.

Для підприємців, які вже відновлюють роботу і для тих, хто попри нелегкий час планує розпочати нову справу, допомогу пропонує адміністрація житомирського ринку «Подол».

Критий ринок змішаного типу «Подол» розташований у самісінькому центрі міста (вулиця Перемоги, 5). Це зручна локація з розвиненим транспортним сполученням та активним потоком людей. Тут працює охорона, є парковка, дотримані всі санітарні норми. Поруч розташовані банки і поштові відділення тощо. Загалом торговий комплекс має всі ресурси для успішного розвитку власної справи.

Нині адміністрація має дуже вигідну пропозицію для нових орендарів: протягом двох місяців оренда приміщень на ринку буде безкоштовною. Йдеться не лише про торгові місця, а й про складські приміщення. Оплачувати потрібно буди лише рахунки за комунальні послуги.

Аби дізнатися більше й скористатися дійсно виграшною пропозицією, телефонуйте за номером: (097) 133-34-00 (з 15 червня по 15 липня). Кількість приміщень обмежена, тому зволікати не варто.

До слова, на ринку знайдуться площі і для підприємців з інших областей України, зокрема й тих, які постраждали внаслідок збройної агресії росії та розглядають варіанти релокації.

Більшість власників малого та середнього бізнесу сьогодні як ніколи усвідомили свою надважливу соціальну й політичну роль й щосили намагаються стати на ноги, аби допомогти країні вистояти. У співпраці станемо нездоланною міццю економічного фронту країни! Разом – до перемоги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: бізнес підприємництво підприємець ринок Подол  
Матеріали по темі