Місто

У Житомирі нарешті запрацював фонтан на Михайлівській

7 July 2022, 15:38

На вулиці Михайлівській у Житомирі нарешті запрацював пішохідний фонтан.

Про це 7 липня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Водограйчик на Михайлівській прокинувся!», – розповіли у міськраді.

Зазначимо, що фонтан, як завжди, особливо приваблює дітей: попри неспекотну погоду вдень 7 липня юні житомиряни бігали серед струменів води, дехто робив фото на згадку.


Нагадаємо, в середині травня у Житомирі запрацювала більшість фонтанів. Однак деякі не увімкнули, зокрема й на Михайлівській. Начальник інформаційного центру КП «Житомирводоканал» Сніжана Герасимчук 20 травня пояснювала, що він не працює через те, що з ладу вийшло обладнання, яке необхідно замінити.

8 червня житомирські комунальники приступили до ремонту фонтану на вулиці Михайлівській. Тоді у пресслужбі водоканалу зазначали, що запрацювати він має наприкінці червня.

23 червня пресслужба КП «Житомирводоканал» інформувала, що роботи з ремонту фонтану завершуються. Там також зазначали, що запустити його планують орієнтовно 24-25 червня.

Як повідомляв Житомир.info, фонтан на Михайлівській у Житомирі офіційно відкрили 21 квітня 2018. 25 червня цього ж року фонтан оглянув італійський меценат Вірджініо Фіданца, який профінансував його будівництво.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фонтан Михайлівська пішохідний фонтан  
Матеріали по темі