Суспільство

​Курорт на Закарпатті – перший та єдиний в Україні отримав міжнародний сертифікат якості EuropeSpaMed

25 July 2022, 18:30

Деренівська Купіль – перший та єдиний в Україні комплекс, де високий рівень якості надання послуг офіційно підтверджено сертифікатом EuropeSpaMed від Європейської асоціації курортів. Це не лише розкриває широкі рекреаційні можливості курорту й держави в цілому, а й вкотре доводить – нам є чим пишатися, є кому довірити своє здоров’я та відновлення, є за чим їхати на Закарпаття.

У чому полягає цінність сертифіката EuropeSpaMed? Це ретельна й експертна оцінкамедичного спа та велнес-бізнесу, заснована на 50 національних та міжнародних правилах та стандартах, що регламентують якість надання послуг. Вимоги для отримання сертифіката EuropeSpaMed високі, адже розроблені спеціалізованими асоціаціями, клініками, готелями та відомими експертами з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Словаччини, Чехії, Угорщини та решти країн світу. Саме тому, установи, сертифіковані EuropeSpaMed, знаходяться у центрі уваги під час «Європейського дня профілактики здоров'я» та міжнародної торгової зустрічі європейської індустрії оздоровчого туризму.

Чому санаторно-курортний комплекс Деренівська Купіль отримав цей сертифікат? Незалежний німецький аудитор доктор Курт фон Сторх розпочав ретельну перевірку санаторно-курортного комплексу наприкінці минулого року. Упродовж кількох днів,на основі понад 500 показників відповідності європейським стандартамякості сервісу, він інспектував гігієну та укомплектованість басейнів і саун, фітнес-простору, різноманіття спа та оздоровчих послуг, протоколи медичних, оздоровчих і доглядових процедур, якість косметики й обладнання,наповнення й різновиди харчування, заходи безпеки та інфраструктуру курорту, а також переваги історичних природних ресурсів легендарного курорту – термальної води та клімату. На основі здійсненого аналізу незалежний аудитор виокремив наступне:

Інноваційне обладнання: кожен з апаратів оздоровчого центру «Ірис»сертифікований за найвищими європейськими стандартами та пройшов ретельну перевірку. Аналогічним обладнанням послуговуються преміальні курорти Європи, а результат від їх використання перевершує всі очікування. Відтак, процес оздоровлення не викликає дискомфорту, займає значно менше часу у порівняні зі схожим обладнанням нижчої якості.

Комфорт гостя:уся взаємодія з гостем в оздоровчому центрі «Ірис» та спа-комплексі «Срібні Терми» побудована на багаторічному досвіді фахівців у галузі превентивної медицини, міжнародних стандартах обслуговування та постійному вдосконаленні наявних процесів. Фахові спеціалісти комплексу супроводжують гостя на всіх етапах взаємодії: поселення,консультування, діагностика стану організму, формування індивідуальних програм оздоровлення, що містять процедури, дієтичне харчування (за потреби), фізичні навантаження різного рівня складності, призначення питного режиму лікувальної води Закарпатська 1 або Закарпатська 2, контрольний чек-ап результатів тощо.

Ретельно розроблені оздоровчі методи та програми: сучасні апаратні технології та можливості курорту стали ідеальною базою для впровадження широкого спектра ефективних оздоровчих та медичних програм. Спеціалізація комплексу в основному полягає у покращенні роботи опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової та травної систем, сповільненні процесів старіння, турботі про молодість та здоров’я шкіри й організму в цілому. Під час консультації, лікар-терапевт складе для вас індивідуальний план оздоровлення, що зробить ваше перебування не лише максимально приємним, а й корисним.

Природні лікувальні ресурси курорту: цілющі властивостіводи - це одна з цінностей курорту, адже аналогів їй в Україні наразі немає. Збагачена природним кремнієм та низкою необхідних мікроелементів – вона сприятливо впливає на організм та зміцнює здоров’я людини.

Понад 400 років люди знають про цілющу дію природніх ресурсів Деренівки у лікуванні опорно-рухового апарату.Крім того, кремній, що міститься у воді курорту забезпечує вироблення колагену, укріплює стінки судин, шлунково-кишкового тракту, сухожилля, а також відіграє важливу роль в обміні речовин. Натомість, дефіцит кремнію призводить до того, що 75 зі 100 мікроелементів, необхідних організмові, починають гірше засвоюватись.

Курорт має термальний басейн з природного джерела, бювет з лікувальними питними водами. Також більшість процедур для тіла та обличчя проводяться на основі деренівської мінеральної води.

Можливості Деренівської Купелі: тут усе продумано так, аби максимально доповнити процеси оздоровлення та відновлення.Для проживання гості можуть обрати два готелі: Ірис та Апартамент-готель. Обидва ідеально підійдуть для сімейного відпочинку, робочих візитів, планового оздоровлення. Їжу, приготовану на основі органічної продукції з власних фермерських господарств комплексу та на основі мінеральної води тут можна скуштувати у ресторанах Саламандра й Ірис та в кафе Саламандра. На 14,5 Га розкинувся мальовничий дендропарк та парк скульптур, прогулянки яким надихають та заспокоюють. Чисте повітря, лагідний шум лісу навколо, відсутність міської метушні та помірний клімат – приємно доповнять ваше перебування тут.

Це одні з основних аспектів, що відзначив доктор Курт фон Сторх, за його словами: «Несертифікована компанія може скільки завгодно розповідати про свою високу якість стандартів. У той час, сертифікована EuropeSpaMedмає підтверджені докази цього».

З початком повномасштабної війни в Україні новину про успішну сертифікацію Деренівської Купелі вирішили відкласти. Та зараз хочеться аби в інформаційному просторі було більше приводів для гордості за Україну та український бізнес. Особливо у період, коли більшість українців потребують бажаного відновлення й оздоровлення – варто згадати про наші, українські локації, якими можемо пишатися та котрим можна довірити здоров’я своє та рідних.

Детальніше про сертифікацію EuropeSpaMedна офіційному сайті Європейської асоціації курортів https://europespa.eu/а про Деренівську Купіль тут https://europespa.eu/de/zertifizierte-haeuser/detail/resort/derenivska-kupil-health-resort-complex/?fbclid=IwAR3rkCrcWLoWSgOQaVzxh6Lx_64djExCq09yghB1FpMXulFjjXF6xEo-vwQ Мандруйте нашою прекрасною країною та оздоровлюйтеся тут!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: відпочинок відпустка канікули курорт Закарпаття  
Матеріали по темі