Місто

Представникам UNICEF показали, як готують укриття в одній з житомирських шкіл

5 August 2022, 12:36

Представники ЮНІСЕФ 4 серпня вкотре відвідали Житомирську область. Спільно з заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським та в.о. директора Установи «Агенція регіонального розвитку в Житомирській області» Маргаритою Сіранчук оглянули укриття у школах міста Житомир, щоб оцінити підготовку до початку навчання 1 вересня.

Про це 5 серпня повідомляє пресслужба ОВА.

«Віктор Градівський від імені начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка подякував представникам Дитячого фонду ООН за підтримку жителів Житомирської області у такий важкий для нашої держави час. Як раніше повідомлялося, ЮНІСЕФ запропонувала свою допомогу у підготовці до навчального 2022/23 року в школах Житомирщини. Під час робочого візиту представники організації оглянули стан укриттів в освітніх закладах області, щоб зрозуміти, кому допомога потрібна у першу чергу», - йдеться у повідомленні.

Керівник кроссекторального проєкту ЮНІСЕФ, в.о. директора Установи «Агенція регіонального розвитку в Житомирській області» Маргарита Сіранчук повідомила, що представниця ООН Нікі Абрашамян, яка відповідає за освітній сектор, приїхала до Житомира, аби обговорити, як саме облаштовуватимуться бомбосховища в школах і що для цього необхідно.

«Як зазначила представниця ООН, головним завданням ЮНІСЕФ є створення вибору для батьків та дітей – навчатися очно чи онлайн. Представники ЮНІСЕФ обіцяють повернутися у вересні та подивитися, чи достатньо допомоги було надано школам», - інформує ОВА.

Зауважимо, що редакція Житомир.info вже кілька тижнів звертається до міської влади та керівників департаменту освіти щодо можливості зняти сюжет про підготовку укриті у школах Житомира, але постійно отримує відмови з посиланням на заходи безпеки та незавершені роботи.

Відео ОВА про візит представників UNICEF та огляд укриття дивіться тут

Нагадаємо, в Житомирі до 10 жовтня на Новому бульварі діятиме багатофункціональний намет для дітей «Спільно», організований за підтримки UNICEF.

Як повідомляв Житомир.info, 3 серпня 2022 року під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради обговорювали, яким буде навчання під час війни: у Житомирі 27 шкіл готові прийняти дітей на очне навчання, з них 22 мають власні укриття, а в п'яти будуть водити дітей в укриття, які розташовані біля закладу освіту. На облаштування укриттів у школах з міського бюджету виділили 5 млн грн і ще стільки ж очікують від спільного проєкту з ЮНІСЕФ.

у Житомирі серед батьків проводять опитування стосовно форми навчання дітей, детальніше дивіться у сюжеті від 3 серпня. За прогнозами мера у Житомирі на очне навчання в школах підуть не більше 50% учнів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЮНІСЕФ укриття школа ОВА  
Матеріали по темі