Здоров'я

За тиждень захворюваність на коронавірус у Житомирській області зросла на 57%

17 August 2022, 17:56

У Житомирській області спостерігається зростання захворюваності на коронавірус: за тиждень з 8 по 14 серпня кількість випадків збільшилася на 57%. Разом з тим, рівень захворюваності нині на низькому рівні.

Дані про епідемічну ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби в Житомирській області за період з 8 по 14 серпня надала Державна установа «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я».

«Захворюваність на COVID-19 в період з 08.08-14.08.2022 в Житомирській області знаходиться на низькому рівні. Разом з тим, після відносного епідблагополуччя впродовж червня – липня поточного року останні 3 тижня прослідковується тенденція до зростання рівнів захворюваності», – йдеться у повідомленні.

Всього з початку пандемії зареєстровано198 843 випадки, показник на 100 тисяч населення становить 16550,7.

Зокрема, за звітний тиждень в області було зареєстровано 162 випадки захворювання на COVID-19, показник 13,5 на 100 тис. населення. Так, спостерігається поступове підвищення рівня захворюваності: в порівнянні з минулим тижнем зафіксовано ріст на 57%.

В обласному центрі контролю та профілактики хвороб, зауважують, що зростає кількість зразків біоматеріалу, які доставляється до вірусологічної лабораторії обласного центру для проведення ПЛР-досліджень та підтвердження діагнозу. Показник позитивних результатів ПЛР-досліджень за минулий тиждень становить 20%. Епідеміологи переконані: зростання кількості позитивних результатів, також свідчить про поступове ускладнення епідситуації.

Випадки реєструвались практично по всій території області. Рівні захворюваності, що перевищують середньообласний показник, залишаються в м. Бердичеві, Коростишівській, Любарській громадах, а також відмічається перевищення показника в Брусилівській, Олевській громадах та у м. Малин.

Основні показники серед осіб з COVID-19 з початку пандемії в області:

Нагадаємо, за інформацією пресслужби Житомирської міської ради, за 6 місяців 2022 року в Житомирі зареєстрували понад 14 тисяч випадків захворювання на коронавірус. А це на 19% більше, ніж за цей же період 2021 року.

Як повідомляв Житомир.info, за даними Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб, за тиждень з 1 по 7 серпня 2022 року в області було зареєстровано 103 випадки захворювання на COVID-19. Середньообласний показник становив 8,6 на 100 тис. населення. Проте у містах Бердичів та Коростень, а також у Бердичівській, Ємільчинській, Коростишівській, Любарській, Попільнянській громадах рівні захворюваності перевищували середній показник по області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 лабораторний центр ОЛЦ  
Матеріали по темі