Суспільство

В Житомирській області стартує інноваційна освітня ініціатива для вчителів «Спільно до навчання» від UNICEF

19 September 2022, 15:35

Громадська організація In Touch Ukraine Foundation оголошує старт інноваційної освітньої ініціативи «Спільно до навчання» в межах реалізації проєкту UNICEF Ukraine в Житомирській області.

«Спільно до навчання» - це масштабна освітня програма від ЮНІСЕФ, яка передбачає широкий спектр освітніх заходів, спрямованих на те, щоб діти змогли надолужити освітні можливості, втрачені через війну. Насамперед це розробка навчальних курсів для педагогів та психологів щодо інноваційних методик навчання за напрямами:

цифрові інструменти для змішаної форми навчання у школах;

фасилітація в освітньому процесі;

корекція посттравматичного стресового розладу у дітей;

навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів (EORE) за стандартами ЮНІСЕФ.

«Плановано навчальні курси мають охопити 1 710 вчителів та 270 психологів Житомирщини. Після чого, учасники курсів зможуть застосувати ці методики у 570 школах Житомирщини. Програма передбачає також фінансове стимулювання педагогів, які впроваджуватимуть нові методики, гуманітарну допомогу школам, технічне забезпечення, зокрема для укриттів, та надання закладам освіти навчально-ігрових наборів. Одним із пріоритетів проєкту є покращення доступу дітей до якісної освіти у громадах області, де є проблеми з освітніми послугами. Тому, в межах програми «Спільно до навчання», ми плануємо створення 10 освітніх хабів у регіональних громадах та створення 4 мобільних команд у складі педагогів та психологів, які надаватимуть освітню та психологічну підтримку дітям на місцях», - зазначають організатори.

Загалом, програма «Спільно до навчання» має на меті забезпечити якісні освітні та психологічні послуги для 80 тис. дітей Житомирської області.

Прогресивних та амбітних педагогів та психологів Житомирщини, які прагнуть втілювати інноваційні підходи до навчання, запрошують долучитись до участі у навчальних курсах програми «Спільно до навчання». Щоб стати учасником наймасштабнішої освітньої програми ЮНІСЕФ в Житомирській області, необхідно лише заповнити коротку анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUWgz81d2_AZD8RUuBTzgdIS8mtfCpR-y4ke6OCj7y8LifAw/viewform

Довідка МОН: «Спільно до навчання» – ініціатива, яку започатковує Міністерство освіти і науки у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Першою леді України для підтримки освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році. Ініціатива спрямована на захист прав кожної дитини та створення можливостей безперервного навчання у цей важкий час. У межах ініціативи МОН спільно з ЮНІСЕФ допоможе дітям налаштуватись на освітній процес, поліпшити їхнє фізичне та психічне здоров’я. Найголовнішим компонентом ініціативи є підтримка шкіл, освітян, батьків та дітей залежно від формату навчання.

Як повідомляв Житомир.info, 31 серпня 2022 року в Житомирській обласній військовій адміністрації представники Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ обговорювали реалізовані проєкти, а також потреби, які існують.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЮНІСЕФ вчитель школа навчання  
Матеріали по темі