Місто

У Житомирі зняли на відео лисицю, яка гуляла серед гойдалок на дитячому майданчику

23 September 2022, 12:21

Руда лисиця, яка спокійно сидить між гойдалками на дитячому майданчику, поглядає навкруги та неквапно гуляє поміж лавок – аматорські фото та відео такого змісту у Facebook 22 вересня оприлюднив житомирянин Олександр Ревнівцев.

«Місто Житомир, центр міста. Дитячий майданчик. Довідка по стан здоров’я у лисиці відсутня)», – написав житомирянин.


У коментарі Житомир.info Олександр зазначив, що отримав знімки та відео від знайомого. З його слів, дика тварина походжала на одному з дитячих майданчиків у дворах на вулиці Чехова.

У пресслужбі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області у коментарі Житомир.info зазначили, що жодних повідомлень про виявлення дикої лисиці серед житлової забудови не надходило.

Нагадаємо, у червні 2021 року житомиряни зняли на відео диких лисиць біля монумента Слави, спеціалісти попереджають про небезпеку сказу. Тоді спеціалісти розповідали, чим можуть бути небезпечні дикі тварини у населених пунктах, та як житомирянам потрібно поводитися, якщо побачили у місті лисицю.

А 17 березня 2022 року житомиряни зняли відео того, як територією школи № 15, яка знаходиться на околиці Житомира, гуляв дикий кабан.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2020 року на вулиці Чуднівській у Житомирі містяни виявили мертву лисицю, що лежала на узбіччі дороги. Фахівці зазначали, що «прогулянки» лисиць у місті – нерідкість: тут тварини шукають собі поживу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лисиця лис Держпродспоживслужба дитячий майданчик  
Матеріали по темі