Місто

В Житомирі за 1,8 млн грн хочуть відремонтувати греблю на річці Тетерів

14 October 2022, 12:28

Комунальне підприємство «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради 24 жовтня 2022 року збирається провести аукціон на виконання робіт з поточного ремонту гідротехнічних споруд греблі на р. Тетерів по вул. Жуйка.

Інформація про тендер оприлюднена в системі «Прозоро».

Початкова вартість закупівлі – 1 млн 763 тис. грн, кошти виділяються з міського бюджету. Строк виконання робіт: 1 листопада – 31 грудня 2022 року.

Зауважимо, що в серпні 2020 року КП «Експлуатація штучних споруд» уклали угоду з ФОП Собуцький Віталій Олександрович (м.Рівне) на виконання проектних та інженерно-вишукувальних робіт щодо капітального ремонту гідротехнічних споруд греблі на р. Тетерів в м. Житомир по вул. Жуйка. Сума за укладеним з ФОП договором спочатку становила 409 тис. 728,88 грн, а роботи мали бути виконані до 31 грудня 2020.

Але у зв’язку з неможливістю завершення робіт та відсутністю фінансування в додатковій угоді до договору термі продовжили до 31 грудня 2021 року, а в червні 2021 року за згодою сторін зменшили суму договору на 134 тис. грн – рівненський ФОП отримав 275 тис. 728,88 грн.

Нагадаємо, в березні цього року з річки Тетерів в районі Житомира спустили воду й почали чистити русло. В липні начальник управління комунального господарства Олександр Марцун розповідав, що роботи по розчищенню русла мають завершити до жовтня і до цього ж часу хочуть встигнути відремонтувати дамбу на вул. Жуйка, бо «Недоцільно підняти воду, а потім іншим разом її спустити, аби виконати ремонт».

Як повідомляв Житомир.info, 19 червня 2014 року ТОВ «Житомиркомунсервіс» отримало ліцензію на виробництво електроенергії на двох ГЕС – у селі Ліщин та у Житомирі, на вул. Жуйка, перед цим, в 2013 році, компанії дозволили укласти договір оренди на греблю, яка належить «Житомиртеплокомуненерго».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гребля ремонт Тетерів експлуатація штучних споруд тендер річка 
Матеріали по темі