Місто

В Житомирі витратили 50 тис. грн на програму для пенсіонерів щодо безкоштовної стерилізації безпородних котів та собак

14 December 2022, 10:32

Комунальне підприємство «Центр захисту тварин» витратило 50 тис. грн з міського бюджету на безкоштовну стерилізацію безпородних тварин, власниками яких є пенсіонери з міської громади.

Про це йшлося на позачерговому засіданні виконкому 14 грудня під час затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради на 2022 рік.

«Прошу внести зміни до фінансового плану підприємства у сумі 100 тисяч гривень, а саме: 50 тисяч ми використали на заходи зі стерилізації домашніх безпородних собак і котів, власниками яких є пенсіонери і 50 тисяч, які є фінансовою підтримкою діяльності підприємства за рахунок депутатських коштів, плануємо використати на придбання матеріалів для облаштування вольєрів», - доповіла директор КП Олександра Мельник.

Вона також зазначила, що послуга зі стерилізації безпородних тварин має неймовірний попит серед пенсіонерів.

«Ми цього року за день прийняли близько ста дзвінків. Послуга дуже актуальна, і, сподіваємося, що протягом року можна буде ще виділяти на це кошти. Звертаються сама ті люди пенсійного віку, які залишилися (в Житомирі) і забирають покинутих тварин», - пояснила Олександра Мельник.

Мер Сергій Сухомлин також поцікавився, чи вдалося прилаштувати херсонських котиків – двох кошенят, яких наші бійці вивезли з Херсонської області. На це Олександра Мельник пожартувала: «Мені б так жити, в таких умовах». Вона повідомила, що «Центр захисту тварин» готовий ще приймати врятованих із зони бойових дій песиків та котиків, особливо – песиків.

Нагадаємо, на початку вересня Житомир.info публікував фоторепортаж про котів та собак, які на той час перебували в КП «Центр захисту тварин», зокрема, показували двох котиків віком приблизно 3 місяці, яких військові підібрали біля дороги в Херсонській області, відгодували та вирішили не залишати, а привезти у Житомир, щоб малюки знайшли тут люблячих господарів. Фото кошенят в центрі захисту та про нинішнє життя одного з «кавунчиків», якого забрала волонтерка Вікторія Боровська, дивіться під новиною.

Як повідомляв Житомир.info, 17 травня 2022 року виконком ухвалив рішення про те, що пенсіонери віком від 60 років з Житомира та села Вереси зможуть безкоштовно стерилізувати своїх безпородних домашніх улюбленців: комунальне підприємство «Центр захисту тварин» за такою програмою планувало стерилізувати близько ста тварин.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком  пенсіонер  Мельник ЦЗТ  стерилізація  собака  кіт  кішка  безпородна тварина 
Матеріали по темі