Суспільство

Навіть під час війни «Житомирський картонний комбінат» підтримує розвиток спорту

14 March 2023, 13:24

У Житомирі відбулися ігри завершального туру відкритого чемпіонату з футзалу серед аматорських чоловічих команд сезону 2022-2023. Активну участь у змаганнях, як і завжди, взяла футбольна команда від ТОВ «Житомирський картонний комбінат», створена близько 6 років тому за ініціативи працівників та підтримки керівництва підприємства. Цьогоріч представники ТОВ ЖКК здобули бронзове місце серед команд 2-ї ліги чемпіонату.

Підбивання підсумків змагань відбулося у 25-ту річницю заснування футзалу Житомирщини. Наприкінці заходу відзнаками асоціації футзалу були відмічені гравці, тренери, арбітри, спонсори, які доклали чимало зусиль для розвитку та популяризації цього динамічного і захоплюючого виду спорту.

На «Житомирському картонному комбінаті» нагадують, що саме завдяки ЗСУ життя в тилу продовжується і такий футзальний турнір проводиться, зокрема, і в пам’ять про загиблих захисників під час війни з російським окупантом.

Представник ТОВ ЖКК Віталій Єрохін зазначив, що традиції футболу на підприємстві завжди були сильними.

«Звісно, під час війни якось було не до футболу. Так ми думали спочатку. Однак, зараз спорт це також про нормалізацію життя. Футбол дозволяє нам перезавантажуватися, з тим, щоби ще більш ефективно працювати та допомагати нашій армії. Ми мріємо, як проведемо чемпіонат Перемоги. А зараз всі думки про наших хлопців та дівчат, про мобілізованих колег, які захищають Незалежність на фронті. В пам’ять про них і, дякуючи їм, ми все це і проводимо».

ТОВ ЖКК прагне і надалі підтримувати розвиток спорту не лише в області, а й країні та на власному прикладі показувати, як важливо у наш час не зупинятися.

Контакти: 093 490 7070

Наш сайт: futsal.zt.ua

Соцмережі: https://www.facebook.com/futsalzt

Адреса: вул. Кибальчича, 13, Zhytomyr, Ukraine

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЖКК футбол футзал змагання 
Матеріали по темі