Влада

Прокуратура оскаржує в суді рішення Житомирської облради про ліквідацію табору «Орлятко»

14 March 2023, 16:14

Перший заступник керівника Житомирської окружної прокуратури, в інтересах держави в особі Міністерства соціальної політики України, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача «Табір "Орлятко"» Житомирської обласної ради звернувся до Житомирського окружного адміністративного суду з позовом до Житомирської обласної ради про визнання протиправним та скасування рішення про ліквідацію закладу.

Така інформація міститься в ухвалі окружного адміністративного суду від 9 березня 2023 року про повернення без розгляду заяви про забезпечення позову.

«Одночасно, з позовною заявою було подано заяву про забезпечення позову шляхом зупинення дії рішення дванадцятої сесії восьмого скликання Житомирської обласної ради № 480 від 07.12.2022 «Про припинення «Табір «Орлятко» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради» до набрання законної сили судовим рішенням у справі за позовом Житомирської окружної прокуратури до Житомирської обласної ради про визнання протиправним та скасування рішення дванадцятої сесії восьмого скликання Житомирської обласної ради № 480 від 07.12.2022 «Про припинення «Табір «Орлятко» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради», - зазначається в ухвалі суду.

Але до заяви про забезпечення позову заявою не було долучено документ про сплату судового, тому суд повернув заяву першому заступнику керівника Житомирської окружної прокуратури без розгляду.

Скріншот з ухвали суду

Зауважимо, що на черговій сесії Житомирської обласної ради 7 грудня 2022 року депутати проголосували за припинення «Табір «Орлятко» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків. Пропозицію про розгляд цього питання на початку сесії озвучив в.о. голови облради Володимир Ширма, посилаючись на рішення засідання голів фракцій та погодження депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Нагадаємо, в квітні 2021 року голова облради Володимир Федоренко відвідав комунальний заклад «Табір «Орлятко» і за результатами огляду зробив висновки: велика територія, дивовижна природа, зручне місце розташування, але стан об’єкта жахливий, зокрема, туалет та душ знаходяться на вулиці, а з двох корпусів, які робили за грантові кошти ЄЄ, в експлуатацію зданий тільки один, бо інший не отримав дозвіл у зв’язку з невідповідністю технічним умовам.

Як повідомляв Житомир.info, Чуднівський районний суд 31 січня 2023 року відкрив провадження за позовом ювенальних прокурорів Чуднівської окружної прокуратури, в інтересах Вільшанської територіальної громади, про визнання недійсним договору купівлі-продажу дитячого спортивно-оздоровчого табору та про зобов’язання набувача майна повернути його до комунальної власності.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд прокуратура облрада  табір сесія Орлятко 
Матеріали по темі