Місто

Представники Червоного Хреста обіцяють до зими встановити модульні будинки для переселенців у Житомирській громаді

23 March 2023, 13:29

Представники Червоного Хреста Італії оглянули ділянку під забудову будиночків для переселенців, де за кошти місцевого бюджету вже облаштовані фундаменти під встановлення 40 модульних будинків та підведені комунікації.

Про це 23 березня повідомляє Житомирська міська рада.

«Ми задоволені побаченим, адже видно, що ви йдете з випередженням графіку. Ми своєю чергою вже оголосили тендер, він міжнародний, тому заявку подати може підрядник з будь-якої країни. Орієнтовно у липні будемо знати переможця й щиро сподіваємося до наступної зими люди зможуть заселитися», - каже президент Червоного Хреста Італії Розаріо Валастро.

Загалом ділянка розрахована на 200 подібних будинків, 40 з яких фінансує італійський Червоний Хрест.

«Варто зауважити, що всі комунікації та інженерні мережі проведені з розрахунку на весь об’єм, щоб дати домівки якомога більшій кількості вимушених переселенців», - сказала перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

До кінця квітня ділянку повністю облаштують, підведуть освітлення та навіть «просиплять» міжбудинкові доріжки

Нагадаємо, у рамках європейського грантового проєкту в Житомирі за 8 млн євро збудують житло для ВПО про пров. Червоному, а модульні будинки для переселенців розмістять в селі Вереси Житомирської міської територіальної громади.

Як повідомляв Житомир.info, 9 вересня 2022 року управління капітального будівництва Житомирської міської ради уклало угоду вартістю 891 тис. грн з ТОВ «Архбуддизайн Сервіс» на виконання проєктних робіт з будівництва інженерних мереж та території благоустрою на території Житомирської міської територіальної громади з метою функціонування модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб. В селі Вереси планується встановити близько 40 модульних будинків: це буде обладнане всім необхідним житло площею 40-50 кв.м, розраховане на одну родину.

5 грудня 2022 року УКБ уклало договір з ТОВ «Артхаус» на облаштування території модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб в селі Вереси: за виконання робіт, які мають завершити до 20 травня 2023 року, фірма отримає 35 млн 100 тис. грн. 19 грудня влада Житомира отримала проєктну документацію від італійського Червоного Хреста під встановлення будиночків для ВПО.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: житло ВПО будівництво Червоний хрест Вереси будинок Ольшанська  
Матеріали по темі