Влада

Управління культури Житомирської міської ради замовляє консультаційні послуги з української мови у фотографа

15 May 2023, 17:17

Впродовж останнього року в Житомирській області кілька організацій за бюджетні кошти покращували українську своїх працівників.

В системі «Прозорро» таких закупівель небагато.

Найбільше витратило на вдосконалення української Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

19 серпня 2022 року був оприлюднений договір з Житомирським регіональним центром підвищення кваліфікації, який за 3 тис. 600 грн (кошти спеціального фонду держбюджету) мав надати послугу з проведення навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Практичний курс ділової української мови та спілкування в публічному управлінні» для 6 працівників.

15 травня 2023 року ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області оприлюднило ще один договір з регіональним центром підвищення кваліфікації на ту ж саму послугу для 139 працівників. Цього разу зі спецфонду витратили 83 тис. 400 грн.

Черняхівська селищна рада 8 грудня 2022 року оприлюднила договір з Житомирським регіональним центром підвищення кваліфікації на послугу з навчання за загальною короткостроковою програмою «Практичний курс ділової української мови та спілкування в публічному управлінні» для однієї людини за 600 грн (кошти місцевого бюджету).

Відділ фінансів Швайківської сільської ради Бердичівського району 1 березня 2023 року уклав договір з Житомирським регіональним центром підвищення кваліфікації на три послуги загальною вартістю 1 тис. 400 грн (кошти місцевого бюджету), серед яких – «Практичний курс ділової української мови та спілкування в публічному управлінні» за 600 грн.

А ось управління культури Житомирської міської ради вже двічі укладало договори на «Консультаційні послуги з української мови із залученням спеціалістів»: 7 листопада 2022 року – 1 послугу, яка мала надаватися з 7 по 26 листопада 2022 року за 8 тис.грн; 20 лютого 2023 року – 8 послуг за 6 тис. грн, які мали надаватися 11 квітня. В обох випадках код закупівлі «Навчальні семінари», проведені вони за кошти місцевого бюджету.

В обох випадках переможцем закупівлі був Титарчук Олександр Володимирович, основним видом діяльності якого є послуги у сфері фотографії, і міське управління культури часто замовляє у нього фотозйомку.

Скріншот з аналітичного порталу YouControl

Нагадаємо, станом на 9 листопада 2022 року на сайті Уповноваженого із захисту державної мови була інформація про три локації в Житомирській області для безкоштовного вивчення української мови, станом на 15 травня 2023 року їх вже вдвічі більше.

Як повідомляв Житомир.info, за результатами оприлюдненого 21 лютого 2023 року соціологічного дослідження 22% українців за рік війни перейшли на частіше використання української мови.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: українська мова закупівля навчання управління культури  
Матеріали по темі