Культура

У Житомирі відновлює роботу Школа балету Інни Бурдейної

17 May 2023, 12:59

Школа балету Інни Бурдейної оголошує набір дітей від 3 до 16 років та дорослих в групу Body Ballet за адресою: вул. Київська, 81 (4поверх). Запис за телефоном: 067 933 13 10.

ІСТОРІЯ «АВАНТЕ»

Перша Приватна Школа балету Інни Бурдейної «АВАНТЕ» розпочала свою діяльність з 2004 р. з дитячого ансамблю на базі Житомирського міського культурно-спортивного центру, у 2007 – отримала звання «Зразковий».

Колектив, чисельністю понад 100 дітей, віком від 3 до 16 років і дорослі вивчають основи класичного танцю, пальцеву техніку, танець модерн з елементами акробатики та імпровізацію.

«АВАНТЕ» брав активну участь у міських, обласних, державних святах, лауреат та переможець всеукраїнських і міжнародних фестивалів, конкурсів на Житомирщині, Львівщині, Дніпропетровщині, Миколаївщині, Івано-Франківщині, Хмельниччині, Вінничині, Харківщині, Київщині, Закарпатті тощо.

З 2014 – перша приватна школа балету Інни Бурдейної «АВАНТЕ» неодноразовий володар Гран-прі, переможець і лауреат Міжнародних фестивалів-конкурсів у Польщі, Болгарії, Грузії, Греції та Словаччині.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: балет Бурдейна  
Матеріали по темі