«Полісся» розійшлось нічиєю з «Оболонню» і в останньому турі Чемпіонату боротиметься за чемпіонство

23 May 2023, 13:05

22 травня ФК “Полісся” зіграв матч 7 туру VBET UA Першої проти київської “Оболоні” і оформив результативну нічию 1:1.

За “Полісся” у першому таймі гол забив Богдан Кушніренко, але в другому таймі “пивовари” зуміли його зрівняти.

“Я хочу подякувати в першу чергу ЗСУ, за те, що маємо можливість грати в такий час. Те, що стосується гри, то це дуже бойова гра. В першому таймі вийшло спекотно, можна так сказати. Важко було і одній, і другій команді. Тому на перший план вийшли бійцівські якості. І справді бойових моментів було вдосталь, особливо в першому таймі, коли ще були сили і ніхто не хотів поступатися і сантиметром. Вийшла справді бойова гра. Ми грали так, як дозволив нам грати суперник. Він нав’язав нам ту гру, яка для нього більш зручна. Звісно, поле для всіх однакове, але показувати той футбол, який ми граємо на такому полі було важче. Суперник нас не здивував, Ми були готові до такого футболу. Був план, як його зламати. Десь вийшло, десь не вийшло. Тому це дійсно нічийна гра. Ми будемо битись до кінця і у нас було завдання зайняти перше місце”, - сказав у післяматчевому тренер “Полісся” Володимир Книш.

Пряму трансляцію матчу 7 туру VBET UA Першої можна подивитися тут.