![](https://www.zhitomir.info/f/images/2023/06/12/214664/5b81bb922731696f6065e96c4be3d428_preview_w440_h290.jpg)
У період з 2 по 9 червня у Житомирській області було зареєстровано 62 випадки захворювання на COVID-19, а це на 20% менше, ніж за попередній тиждень.
Дані про епідемічну ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби в Житомирській області за період з 2 по 9 червня 2023 року надала Державна установа «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я.
Епідемічна ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Житомирській області в період 02.06.2023-08.06.2023:
Зазначається, що захворюваність COVID-19 має спорадичний характер: поодинокі випадки реєструються на більшості адміністративних територій області.
За даними ДУ «ЦГЗ МОЗ України», загалом по Україні за минулий тиждень зареєстровано 1551 випадок захворювання – відбулося зниження захворюваності на 21%.
Як повідомляв Житомир.info, у період з 19 по 25 травня 2023 року в Житомирській області було зареєстровано 125 випадків захворювання на COVID-19, а це на 24% менше, ніж за попередній тиждень.