Житомирське «Полісся» завершило 2023 рік нічиєю з СК «Дніпро-1»

8 December 2023, 17:45

Футбольний клуб «Полісся» 8 грудня у Житомирі на Центральному стадіоні зіграв матч 17 туру УПЛ проти СК «Дніпро-1».

Це був завершальний матч осінньої частини сезону.

Після першого тайму рахунок був 0:0, але зрештою футбольний клуб «Полісся» розійшовся бойовою нічиєю з СК «Дніпро-1».

«Житомиряни пропустили першими – за гостей на 49 хвилині відзначився Олександр Філіпов. Втім, через 15 хвилин «вовки» відновили статус-кво: на 62 хвилині Тейлор запресингував Сарапія у центрі поля, прокинув собі на хід і реалізував вихід віч-на-віч із Кінарейкіним. Фінальний свисток арбітра зафіксував остаточний рахунок матчу – 1:1», - повідомив сайт клубу.

Після цієї гри «Полісся» посідає третю сходинку турнірної таблиці Української Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, 1 грудня на останній хвилині житомирський ФК «Полісся» втратив перемогу над рівненським ФК «Верес» в поєдинку в рамках 16-го туру УПЛ: матч звершився з рахунком 1:1.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2023 року двоє житомирянок хотіли винайняти житло, повірили «орендодавцям» і втратили понад 30 тис. грн.