На чемпіонаті України з боротьби вільної U-23 житомирські спортсмени здобули призові місця

18 March 2024, 09:31

На чемпіонаті України з боротьби вільної U-23 троє спортсменів із Житомирщини здобули призові місця.

Про це ввечері 17 березня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«Борчині та борець із Житомирщини успішно виступили на чемпіонаті України з боротьби вільної U-23.Змагання проходять у місті Луцьк та триватимуть з 15 по 18 березня», - йдеться у повідомленні.

У підсумку змагань звання чемпіонки України здобула спортсменка Бондар Ірина (тренер Христосов Михайло), звання срібного призера здобув спортсмен Кузьменко-Тайсон Олег (тренер Мирзабекан Юрій), звання бронзової призерки здобула спортсменка Коляденко Вікторія (тренер Христосов Михайло).

Нагадаємо, 9-11 лютого в м. Хмельницький відбувся ІІ-й всеукраїнський турнір «Кубок ХОЦФВУМ» з вільної боротьби. Житомирські спортсменки здобули п’ять медалей.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2023 року на чемпіонаті світу U-23 з боротьби житомирська спортсменка Ірина Бондар здобула «срібло».

Теги: спорт змагання чемпіонат чемпіонат України вільна боротьба боротьба