Суспільство

Як у Житомирі можна зареєструватися на навчання до національного спротиву

30 March 2026, 14:31

У Житомирі можна зареєструватися на навчання до національного спротиву.

Про це 30 березня редакції Житомир.info повідомили організатори навчання.

«Хочеш бути готовим діяти, а не розгубитися в критичний момент? Тоді тобі сюди. Центр підготовки громадян до національного спротиву відкриває набір на двотижневу програму (48 годин)», - йдеться в інформації.

Що буде:

  • тактична підготовка;
  • тактична медицина;
  • поводження зі зброєю (теорія + практика);
  • орієнтування і виживання;
  • дії в надзвичайних ситуаціях.

Де: м. Житомир.

Реєстрація: 30.03 — 12.04.

Умови:

  • вік: 18–50 років
  • проживання або реєстрація — м. Житомир

Важливо:

Кількість місць обмежена.

Учасники відбираються.

Реєстрація:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTqF9Eak...

Нагадаємо, на виконання програми «Підготовка громадян до національного спротиву в Житомирській області» за 2026-2028 роки планували витратити 33 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 10 липня 2025 року на позачерговій сесії обласної ради депутати проголосували за створення нового комунального закладу «Житомирський обласний центр підготовки громадян до національного спротиву», керівником якого призначили радника голова ОДА Олега Держанівського – колишнього заступника начальника обласного управління ДСНС. 11 серпня 2025 року в ОВА повідомили, що Житомирщина посилює підготовку держслужбовців до національного спротиву: навчання організовують за участі інспекторів Центру національного спротиву, які проводять лекції та практичні заняття на різну тематику – від першої медичної допомоги до мінної безпеки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: національний спротив  
Матеріали по темі