Суспільство

Три житомирські проєкти отримали нагороди огляду-конкурсу Премії Національної спілки архітекторів

27 March 2024, 10:22

Визначили переможців огляду-конкурсу Премії Національної спілки архітекторів 2023, серед них є три житомирські проєкти.

Інформацію про переможців оприлюднили на сайті НСАУ.

«14 березня в столичному Будинку архітектора відбулась церемонія нагородження переможців огляду-конкурсу Премія Національної спілки архітекторів 2023. Авторитетне жюрі обрало переможців серед 152 поданих робіт. В результаті розгляду, обговорення та аналізу представлених на огляд-конкурс робіт, журі вирішило нагородити переможців огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України 2023» дипломами та призами», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, житомиряни мають такі нагороди:

в номінації «Регенерація історичного середовища» (реалізація) диплом НСАУ отримали Сергій Грабчук та Світлана Коломієць за офісну будівлю на вул. Лятошинського, 3 в м.Житомир;в номінації «Будівлі, комплекси та споруди» (реалізація) диплом НСАУ отримали Сергій Грабчук, Аліна Котенко та Віталій Жданов за готель футбольної команди ФК «Полісся», Житомирська область;

433479078-1373213200098128-40034959425381642-n

в номінації «Багатоповерхові житлові будинки» (проєкт) диплом НСАУ отримали Сергій Грабчук, Світлана Коломієць та Віталій Жданов за житловий комплекс для ВПО по провулку Червоний, 60 в м.Житомир.Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі на провулку Червоному зведуть чотири багатоповерхівки на 116 квартир в межах програми «Житло для внутрішньо переміщених осіб та відновлення звільнених міст в Україні», яка фінансується Європейським Союзом і реалізується під управлінням Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО. За проєкт будівництва житлового багатоквартирного комплексу для ВПО управління капітального будівництва Житомирської міської ради заплатило 1 млн 468 тис. 344 грн ТОВ «Проспект-Проект», яким керує Сергій Грабчук.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: архітектор конкурс НСАУ офіс готель житло ВПО 
Матеріали по темі