Економіка

У мережевому магазині алкоголю житомирські податківці зафіксували порушень майже на 730 тис. грн

12 April 2024, 15:27

За результатами перевірки мережевого магазину з продажу алкогольних напоїв податківці зафіксували порушення законодавства.

Про це 12 квітня повідомила пресслужба Державної податкової служби України.

«Працівниками підрозділу податкового аудиту на постійній основі здійснюється моніторинг та аналіз господарської діяльності суб’єктів господарювання з питань офіційного оформлення відповідної кількості найманих працівників, реальних обсягів проведених розрахункових операцій через зареєстровані належним чином реєстратори розрахункових операцій/програмні реєстратори розрахункових операцій. Так, проведеним аналізом господарської діяльності мережевого магазину з продажу алкогольних напоїв виявлено ознаки порушення законодавства в частині проведення розрахунків», - йдеться у повідомленні.

Фактичною перевіркою підтверджено факти:

  • проведення розрахунків зі споживачами (фізичними особами) без видачі відповідних розрахункових документів;
  • відсутність у фіскальних касових чеках обов’язкового реквізиту на підакцизні товари – коду УКТ ЗЕД;
  • використання найманої праці працівників без належного оформлення.

За результатами фактичної перевірки зафіксовано порушення на загальну суму 728 тис. гривень.

ДПС звертає увагу платників, які здійснюють розрахункові операції, на необхідність безумовного дотримання вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Нагадаємо, 3 квітня пресслужба головного управління ДПС у Житомирській області повідомила про те, що у Житомирі працівники податкової служби виявили магазин електронних сигарет невідомого походження, який працював без РРО та з не оформленим працівником.

Як повідомляв Житомир.info, 25 березня 2024 року пресслужба головного управління ДПС у Житомирській області повідомила про те, що працівники ДПС виявили на ринках у Житомирі незаконний продаж непродовольчих товарів, а в області – надання послуг СТО.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДПС податкова перевірка РРО ПРРО чек працівник магазин алкоголь 
Матеріали по темі