Місто

У Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира освятили тисячі пасок – їх передадуть на передову, медзакладам та ВПО

1 May 2024, 16:55

Тисячі пасок передали військовим на передову разом з дитячими оберегами, які сьогодні освятили у Свято-Михайлівському кафедральному соборі у Житомирі.

Про це 1 травня повідомляє Житомирська міська рада.

«Освітяни, дошкільнята та учні міста приготували великодні гостинці для наших воїнів. За запитом військовослужбовців, які виконують бойові завдання, ми передаємо їм головний символ свята Великодня – паску», - говорять освітяни.

Окрім них, кожен захисник отримає оберіг, власноруч виготовлений дошкільнятами міста.

«Діти виготовили обереги з фетру та ниток. В них вони вкладали дитяче тепло, ласку та любов. Кожен воїн візьме оберіг собі в манжет, в каску чи шапку... Після освячення в соборі такий талісман буде захищати та допоможе повернутися додому цілим та здоровим. Ми дуже чекаємо кожного Захисника і віримо, що наше тепло додасть їм сил та наблизить Перемогу», - говорить директорка закладу дошкільної освіти № 25 Галина Шиманська.

Сьогодні у Свято-Михайлівському соборі Православної церкви України освятили тисячі пасочок та дитячі обереги, які відправляться на передову.

«Нас тут зібрала віра та молитва за наших воїнів, нашу Україну! Перемога буде, але ми маємо вірити, молитися та працювати. Та праця, яку ви сьогодні доклали, приготувавши ці подарунки, – нестиме велику радість нашим військовим», – отець Богдан, настоятель Свято-Михайлівського собору.

Зауважимо, у коментарі Житомир.info директор департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук розповів, що освячені паски передадуть не лише українським захисникам.

«Ці освячені паски також передаватимемо військовим шпиталям, лікарням, внутрішньо переміщеним особам, прикордонникам», - розповів Валентин Арендарчук.

Як повідомляв Житомир.info, торік 12 квітня у Свято Михайлівському соборі в Житомирі освятили шість тисяч пасок в рамках благодійної акції департаменту освіти «Переможний Великдень». Після освячення великодню випічку відправили військовослужбовцям, що відстоюють територіальну цілісність України на передовій. Крім того, частину пасок передали військовим, які проходять лікування та реабілітацію, переселенцям і малозабезпеченим людям похилого віку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Великдень паска освіта Шиманська отець Богдан Арендарчук освячення передова оберіг  
Матеріали по темі