Суспільство

Вистава «Крижане серце» від Театральної студії Аліни Зубової: яскраві емоції та допомога ЗСУ

3 May 2024, 11:10

Благодійну виставу «Крижане серце» актори «Театральної студії Аліни Зубової» показали для учнів житомирського ліцею. Маленькі актори збирали гроші для Збройних Сил України.

Пісні, танці, яскраві костюми – вистава «Крижане серце» наповнена позитивними емоціями, а гра маленьких акторів додає особливої магії цьому дійству.

У виставі грають 50 дітей, віком від 6 до 15 років.

«У виставі «Крижане серце» я виконую роль хуртовинки. Ми всі магія Ельзи», – ділиться акторка Аріна Логовська.

«Я граю роль троля. Ми камені, живі камені», – говорить акторка Софія Карташова.

«Я сніговик Олаф. Він радісний та кумедний», – каже акторка Єва Чорній.

«Я Христов, кригоруб. Я дуже рада, що у мене головна роль», – ділиться акторка Влада Захаренкова.

Головні ролі сестер-принцес, Ельзу та Анну, виконують дівчата, які вже декілька років займаються у «Театральній студії Аліни Зубової».

«Я займаюся п’ять років і зіграла 13 ролей», – каже акторка Софія Нєізвєстна.

«Я займаюся п’ять років і зіграла 13 ролей. Моя улюблена роль – це Анна, тому що вона радісна, добра і йде до своєї мети», – додає акторка Алана Федоренко.

Деякі актори грають одразу декілька ролей.

«Я граю роль принца у виставі «Крижане серце». Я виконую ще роль гуцула і троля. Трошки складно, коли ми перевдягаймося на гуцулів у нас менше хвилини, щоб перевдягтися», – каже актор Богдан Гончар.

Над виставою працювали близько року. Діти старанно вчили слова, рухи в танцях та пісні. А батьки спостерігали за юними акторами.

«Це наша перша вистава, перший театральний досвід і одразу маємо три ролі. Не знаю, хто більше хвилювався, мама чи актор. Я думаю, що це дуже гарна справа і збір коштів, і те, що діти мають змогу відкрити себе та показати себе», – ділиться мама актора Тамара Гончар.

«У цій виставі цікаве поєднання мультяшності та наших українських народних традицій. Тут ви побачите бездоганну роль акторів, шикарні костюми, чудові емоції та надзвичайну хореографію», – додає мама акторки Сніжана Герасимчук.

З квітня актори виступали перед учнями житомирських ліцеїв, далі планують показувати виставу для шкільних таборів та всіх охочих. Планують зібрати гроші на автомобіль для військових.

«Ми збираємо гроші для ЗСУ, щоб швидше закінчилася війна», – каже акторка Оля Данилюк.

«Це зараз дуже важливо – це одна з найважливіших наших задач, якомога більше допомогти нашим військовим», – говорить акторка Каріна Михайловська.

Це вже п'ята благодійна вистава, цього разу глядачі задонатили 10 тисяч грн для ЗСУ. Керівниця театральної студії розповідає скільки вдалося зібрати на попередніх виступах.

«За чотири виступи ми зібрали 70 тисяч грн на авто для 100 окремої механізованої бригади, де проходить службу батько однієї з наших акторок. Ми публікуємо наші заходи у соціальних мережах і ви можете долучитися до збору за розрахунковим рахунком благодійної організації», – каже керівниця театральної студії Аліна Зубова.

Охочі можуть завітати на виставу «Крижане серце» та насолодитися грою акторів, а також долучитися до збору коштів на авто для бійців.

Хто бажає долучитись до збору онлайн:

44831205 БО"БФ"УКРАЇНСЬКА СВОБОДА" UA623077700000026002111144233

БФ УКРАЇНСЬКА СВОБОДА

4323407004472584

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вистава театр благодійність «Крижане серце» Зубова 
Матеріали по темі