Політика

Поверніть Житомиру яблуневий сад на проспекті Миру, - депутат райради Олександр Міщенко

10 May 2024, 17:37

Днями, депутат Житомирської районної ради Олександр Міщенко повідомив на своїй сторінці, в соціальній мережі Facebook, про виявлення ним неправомірної схеми привласнення земельної ділянки яблуневого саду на проспекті Миру в Житомирі:

Земельна мафія Житомира продовжує грабувати місто! Виявлена чергова схема привласнення земельної ділянки площею 0.08 га, для розміщення об’єктів торгівлі, на якій зростає яблуневий сад, по проспекту Миру, 21г.

Схема заключається в наступному:

1. Міська рада надала дозвіл приватній компанії на встановлення тимчасових споруд (МАФів) на території яблуневого саду.

2. Далі приватна компанія отримала дозвіл користування на умовах сервітуту земельною ділянкою яблуневого саду площею 0.08 га, для обслуговування обʼєктів торгівлі.

3. Наступним кроком приватна компанія отримала дозвіл на викуп земельної ділянки.

4. 21 грудня 2023 року, міська рада на сесії продала земельну ділянку яблуневого саду за 400 тис. грн(10 тис.$), 0.08 га фасаду на проспекті Миру, 21г.

Схема організована для того, щоб обійти продаж земельної ділянки через аукціон, а на аукціоні вона б коштувала 3-4 млн грн і навіть більше.


Але з моральної точки зору, такі земельні ділянки взагалі продавати не можна, це єдина зелена зона на якій зростає яблуневий сад на проспекті Миру, 21 г.

Злочинна схема пройшла три рішення сесії Житомирської міської ради, тричі міський голова Сухомлин мав можливість заветувати рішення депутатів і не підписувати протизаконне рішення, тричі на земельній комісії доповідав керівник Департаменту містобудування та земельних відносин Ігор Блажиєвський, тричі голова земельної комісії Микола Янушевич виносив схематоз на розгляд і члени земельної депутатської комісії це підтримали.


Привласнення яблуневого саду це лише краплина земельного дерибану, який відбувається у місті Житомирі за участі чиновників міської ради, на чолі із мером Сухомлиним.

Цинізмом схеми по привласненню земельної ділянки яблуневого саду є те, що небайдужий Житомирянин, захисник України, учасник бойових дій Ярослав Ходаківський, який у свій час чинив протест злочинній схемі і не давав встановити МАФи на території яблуневого саду, отримав кримінальне переслідування за хуліганство, а сьогодні він боронить Україну на сході, тоді як земельна мафія тишком нишком привласнює земельну ділянку яблуневого саду та виводить її у приватну власність.

Що там наш мер каже, фонтани не буде вмикати, бо треба зекономити кілька мільйонів, то ви ж комунальну землю і майно за копійки розграбовуєте, а це десятки, навіть сотні мільйонів недоотриманих до бюджету громади під час війни… Це ж дрони і інша необхідна допомога для ЗСУ!!!»


Реагуючи на заяву про злочин від депутата райради Олександра Міщенка, 08.05.2024 року, Житомирська окружна прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрила кримінальне провадження за ч.4 ст. 191 Кримінального кодексу України, по факту розтрати земельної ділянки посадовими особами Житомирської міської ради в умовах воєнного стану.


Для довідки, стаття 191 Кримінального кодексу України про «Привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», а частина 4 про: дії передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

З надією про неупереджене слідство та оперативне повернення земельної ділянки яблуневого саду до комунальної власності громади Житомира – пресслужба депутата Житомирської районної ради Олександра Міщенка

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Міщенко сад проспект Миру  
Матеріали по темі