Місто

Екологи підтвердили забруднення річки у Житомирі

11 June 2024, 14:36

Фахівці екоінспекції дослідили проби води, відібрані 5 червня з річки Кам’янка.

Про це 11 червня повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

«Спеціалістами Відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Поліського округу проведено дослідження проб води, відібраних 5 червня 2024 року в районі Мальованської набережної, 96/98 (м. Житомир, аварійний колектор поблизу Чуднівського мосту). В результаті дослідження у пробах, відібраних у створі нижче потрапляння стічних вод з каналізаційного колектору порівняно з пробами, відібраними вище, виявлено високі концентрації аміаку – 49,9 мг/л, заліза – 1,62 мг/л, фосфатів – 8,2 мг/л, ХСК – 462 мг/л, БСК – 151 мг/л, завислих речовин – 102 мг/л, що свідчить про негативний вплив на якість води у річці», - йдеться у повідомленні.

Після отримання довідки від КП «Житомирводоканал» про об’єм скинутих стічних вод, Інспекцією буде розраховано розмір нанесеної довкіллю шкоди та виставлена претензія об’єкту господарювання.

Повідомлення про ймовірне забруднення нечистотами річки Кам’янка було поширене громадськими активістами у соціальних мережах. Реагуючи на повідомлення, фахівці Інспекції здійснили оперативно здійснили виїзд на місце, провели його обстеження та відібрали проби води для дослідження.

Як повідомляв Житомир.info, 5 червня 2024 року екологи, реагуючи на повідомлення у соцмережах про чергове порушення природоохоронного законодавства, відібрали проби води з річки Кам’янка у Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: екоінспекція еколог проба вода річка р.Кам’янка 
Матеріали по темі