Культура

Житомирянка Людмила Ганоль здобула «золото» на чемпіонаті України з перукарського мистецтва «Champion Fest»

14 June 2024, 12:55

Днями в Києві відбувся beauty-чемпіонат перукарського мистецтва, організатори розповідають, що це перший захід такого рівня.

Ірина Мелешко - суддя чемпіонату, чемпіонка світу, багаторазова чемпіонка України, майстер міжнародного класу.

Також організатори наголосили на тому, що саме завдяки ЗСУ вони можуть проводити подібні заходи. Тому, місією кожного сьогодні є їхня підтримка.
Володимир Сліпченко - засновник та власник компанії «MULTICOLOR».
Журі, до складу якого ввійшли працюючі майстри та власники салонів, майстри міжнародного класу, національні судді, неодноразові переможці України та Європи, переможці чемпіонатів світу, та технолог бренду «Multicolor», оцінювали роботи за рядом критеріїв, серед яких: техніка виконання, укладання, лінії, загальна форма, чистота роботи, загальний образ.

Юлія Ксеніта - головний суддя, творчий партнер та організатор чемпіонату «Champion Fest».

Відтак за результатами конкурсу перемогу здобула житомирянка Людмила Ганоль.

Людмила Курбатова-Ганоль - золотий призер чемпіонату, власниця простору краси «KuCherry Life», що у м. Житомир по вул. Гоголівська, 23-Б.

Дівчина займається перукарством більш ніж 6 років і є власником відомої студії «KuCherry Life». Каже, що на підготовку до чемпіонату пішло майже чотири місяці. Людмила Курбатова-Ганоль - золотий призер чемпіонату, власниця простору краси «KuCherry Life».

У змаганнях брали участь майстри зі всієї України.

Юлія Ксеніта- головний суддя, творчий партнер та організатор чемпіонату «Champion Fest».
Роботу житомирської майстрині журі високо оцінило й беззаперечно визнало її перемогу в номінації «Текстура на обкладинку журналу». Тож головний приз Всеукраїнського конкурсу «Champion Fest» Людмила Ганоль з гідністю привезла до Житомира.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Людмила Ганоль чемпіонат перукарського мистецтва  
Матеріали по темі