Місто

Житомирський обласний ТЦК та СП закликає оновлювати дані через Резерв+, щоб не утворювати черги в ЦНАПах

10 July 2024, 13:52

У Житомирі вже кілька днів з самого ранку біля центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) на Михайлівській – скупчення чоловіків різного віку.

Очевидна причина цього – бажання оновити дані, адже після 17 липня вже можна отримати штраф.

10 липня Житомирський обласний ТЦК та СП закликав не утворювати черги і оновлювати дані військовозобов'язаного оновити через застосунок Резерв+.

«Окрім ЦНАПу та ТЦК і СП, оновити дані можна в зручний для себе час, не займаючи чергу, через застосунок Резерв+. Оновлення даних через застосунок займає лише кілька хвилин. Через великий наплив бажаючих оновити свої дані в ЦНАПі та ТЦК і СП утворюються великі черги. Тож закликаємо всіх військовозобов'язаних для економії власного часу та фахівців у ЦНАП та ТЦК і СП оновлювати дані у мобільному застосунку Резерв+», - йдеться у повідомленні.

Як проходив процес оновлення даних у Житомирській області станом на початок червня – дивіться у сюжеті

Нагадаємо, за новим законом про мобілізацію, який набирає чинності 18 травня, всі особи віком від 18 до 60 років мають оновити свої військово-облікові дані впродовж 60 днів – до 16 липня 2024 року (включно).

Як повідомляв Житомир.info, Верховна рада 9 травня 2024 року проголосувала за внесення змін в Кримінальний кодекс та Кодекс про адміністративні правопорушення, якими передбачено, що за порушення правил військового обліку в особливий період встановлюються штрафи від 17 до 25,5 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мобілізація ТЦК військовий облік ЦНАП Резерв+ військовозобов’язаний ТЦК та СП 
Матеріали по темі