![](https://www.zhitomir.info/f/images/2025/02/12/225986/ff99daa7f54ab06c2a34fa96d306f537_preview_w440_h290.jpg)
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко затвердив Положення про робочу групу із забезпечення здійснення моніторингу у сфері оцінювання повсякденного функціонування особи.
Відповідне розпорядження було підписане 30 січня 2025 року і нещодавно оприлюднене на сайті ОВА.
Контролювати виконання розпорядження буде перша заступниця начальника ОВА Наталія Остапченко.
«Робоча група із забезпечення здійснення моніторингу у сфері оцінювання повсякденного функціонування особи є постійно діючим дорадчо-консультативним органом Житомирської обласної державної (військової) адміністрації», - йдеться у положенні.
Серед основних завдань – моніторинг рішень, прийнятих експертними командами з оцінювання повсякденного функціонування особи та медико-соціальними експертними комісіями. Також робоча група у разі виявлення систематичного необґрунтованого прийняття рішень може надсилати запити до Центру оцінювання функціонального стану особи щодо перевірки обґрунтованості рішень, прийнятих експертними командами та МСЕК.
Склад робочої групи затверджується розпорядженням начальника ОВА і він же призначає голову робочої групи.
Скриншот з положення
Станом на 12 лютого 2025 року не оприлюднене розпорядження про затверджений склад робочої групи із забезпечення здійснення моніторингу у сфері оцінювання повсякденного функціонування особи.
Нагадаємо, станом на середину січня 2025 року в Житомирській області були визначені 10 лікарень, в яких проводиться оцінювання працездатності людини, працювали 66 лікарських команд, до яких залучили 261 лікаря. Зокрема, у Житомирській обласній клінічній лікарні імені О.Ф. Гербачевського працює 11 експертних команд до складу яких входить 58 лікарів, серед них є ті, які раніше працювали в МСЕК, а зараз працевлаштувалися в обласну лікарню.
Інформацію МОЗ про категорії життєдіяльності, визначення групи інвалідності та строки її встановлення читайте тут
Як повідомляв Житомир.info, з 1 січня 2025 року в Україні замість застарілої медико-соціальної експертизи запрацювала цифровізована система оцінювання повсякденного функціонування людини на базі багатопрофільних лікарень.