Події

Житель райцентру Житомирської області вбив знайомого каструлею

25 March 2025, 13:00

У Коростені поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві містянина.

Про це 25 березня повідомляє Коростенське районне управління поліції.

«Уночі 24 березня до Коростенського райуправління поліції надійшло повідомлення про виявлення тіла 53-річного жителя райцентру. Чоловік загинув внаслідок травми голови. Поліцейські встановили причетність до події 44-річного знайомого загиблого. Триває досудове розслідування», - йдеться в повідомленні.

За словами місцевої жительки, яка повідомила про подію, вона навідалася до оселі приятеля, попередньо домовившись про зустріч. У помешканні жінка помітила сліди крові, а потім – господаря без ознак життя.

Правоохоронці попередньо встановили, що того вечора чоловік чаркував разом зі своїм знайомим. Між ними виникла суперечка, що переросла в бійку. У результаті гість вдарив господаря по голові першим, що трапилося під руку – каструлею, та втік.

Вже за кілька годин оперативники кримінальної поліції Коростенського райуправління розшукали причетного, який переховувався у гаражному кооперативі. Слідчі затримали чоловіка у процесуальному порядку. Зважаючи на те, що він раніше вже був засуджений за вбивство, йому повідомили про підозру у вчиненні умисного вбивства (п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України). Нині вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років.

Нагадаємо, 11 березня у селі Мала Хайча на Овруччині під час побутового конфлікту чоловік вбив старшого брата ножем і викликав «швидку».

Як повідомляв Житомир.info, увечері 30 грудня 2024 року у Радомишлі 33-річний чоловік вбив пенсіонера, бо той відмовився дати йому алкоголь.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вбивство умисне вбивство каструля поліція конфлікт затримання  
Матеріали по темі