За порушення права на пільговий проїзд на водія маршруту «Житомир-Травневе» склали акт.
Про це 16 березня повідомила «Укртрансбезпека».
«На Лінію інформаційної підтримки Укртрансбезпеки надійшла скарга, стосовно відмови у пільговому проїзді з боку водія дитині з інвалідністю на маршруті «Житомир-Травневе». Працівники Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області невідкладно перевірили викладені факти. Це вже не перший випадок відмови у пільговому проїзді на цьому маршруті. За результатами перевірки: щодо водія, який здійснював перевезення на маршруті та відмовив у пільговому проїзді, оформлено матеріали та накладено штраф», - йдеться у повідомленні.
Як діяти у разі безпідставної відмови у пільговому проїзді?
Зафіксуйте інформацію:
- номер ТЗ, ПІБ водія, назву та контакти перевізника;
- маршрут, час та місце події;
- фото/відео (за можливості);
- квиток (у разі звернення через касу автостанції).
До скарги необхідно додати копію посвідчення або іншого документа, що підтверджує право на пільгу.
Повідомити про порушення можна на сайті Укртрансбезпеки за посиланням https://complaint.dsbt.gov.ua/violation
Укртрансбезпека закликає водіїв і перевізників дотримуватись вимог законодавства про автомобільний транспорт у частині пільгового перевезення пасажирів — посилання на «квоти», «відсутність компенсацій» чи «вичерпання пільгових місць» є незаконними.
Лінія інформаційної підтримки Укртрансбезпеки: +380443504304 (щодня 8:00-19:00).
Нагадаємо, 10 березня в «Укртрансбезпеці» повідомили, що інспектори склали адмінматеріали на водіїв автобусів «Житомир-Травневе» та «Житомир-Щеніїв», які відмовили у пільговому проїзді дітям з інвалідністю.
Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2026 року водія маршрутки «Звягель-Житомир» оштрафували за відмову у безплатному проїзді учаснику бойових дій. В «Укртрансбезпеці» зауважили, що це непоодинокий випадок на цьому напрямку.




















