Економіка

Хто куди, а ми в ПриватБанк!

15 July 2009, 13:11

Шановні читачі, сьогодні у нас в гостях представник  ПриватБанку - керівник Департаменту Заощаджень фізичних осіб Житомирського Регіонального Управління ПриватБанку – Човнюк Віталій Валерійович.

Віталій Валерійович – скажіть що нового в ПриватБанку після відміни Мораторію НБУ на дострокове розірвання депозитів?

В.В. – Добрий день шановні читачі. Після відміни Мораторію на дострокове закриття вкладів багато хто з наших працівників думали, що буде великий ажіотаж та черги у відділеннях на дострокове розірвання вкладів. А цього не трапилось! Черги були і є, але зовсім не затим щоб забрати депозит, а оформити новий чи переоформити старий !

Корр.. – А чому? Зараз всі говорять про фінансову кризу?

В.В. – Якщо почитати  будь який підручник по Макроекономіці  чи Економічній теорії – то там дуже непогано розписано циклічність розвитку економіки – періоди спаду і періоди зростання,  і які способи збереження та примноження свого капіталу на кожному з цих етапів існують. Я Вам відкрию невеличку таємницю ПриватБанку. Працівникам ПриватБанку рекомендовано не вживати слово фінансова криза – її нема, а є НОВІ МОЖЛИВОСТІ.

Корр.. А в чому ж вони полягають ці нові можливості від ПриватБанку?

В.В. – по перше підвищена відсоткова ставка до 23% річних в гривні – така ставка довго триматись не буде, а буде зменшуватись. По –друге ПриватБанк на сьогоднішній день всім бажаючим пропонує додатковий заробіток, ставши агентом ПриватБанку по залученню клієнтів на банківське обслуговування можна в середньому заробляти в місяць до 500 грн. А це вже немалі можливості.

Корр.. Віталій Валерійовичу, зараз стільки нарікань на банківську систему – не віддавали вклади, банки завжди наживались на пересічних громадянах отримуючи надприбутки, винні у зростанні безробіття та падінні економічного зростання!

В.В. – звичайно працівникам банків зараз дуже неприємно слухати різні образливі нарікання в їхню адресу. А давайте ці нарікання розглянемо більш досконало. Нікому не секрет, що банківська система є кровоносною системою для економіки держави. Комерційні банки видають кредити фізичним особам, підприємцям, організаціям та установам. Ці кредити повинні мати цільове використання – тобто йдуть на придбання товарів, устаткування та т.п. А це вже збільшує попит і об’єми виробництва цих товарів, а це нові робочі місця і відрахування в Пенсійний фонд України та в різні бюджетні та  позабюджетні фонди. Тобто збільшення пенсій, інших соціальних виплат та добробуту населення.

Корр.. – А чому це зараз не стається – збільшення зарплат та добробуту населення? Де ж ці кредити від банків?

В.В. – А отут і сам нонсенс. За рахунок чого банки видають кредити? Правильно, за рахунок залучених вкладів від населення та юридичних осіб. А що зараз трапилось? – населення гроші тримає в матрацах та трилітрових банках, забирає з вкладів. За підрахунками економістів у населення України в панчохах та матрацах з акумульовано десь до 80 млрд. Доларів США. Це ж яка сума! От і виходить ми ж своїми руками руйнуємо нашу неньку Україну! Трохи статистики – населення Житомирщини за період з 01 січня по 01 травня з вкладних рахунків забрало додому біля 180 млн. грн. – от вам і нові робочі місця і збільшення пенсій.

Корр.. – ну ми зрозуміли, гроші вдома не ростуть! Тоді підкажіть нам, як же  обрати ту надійну банківську установу який можна довірити наші кровні?

В.В. – я не буду критикувати інші банки. У кожного є свої плюси та мінуси. Я краще охарактеризую банк в якому я працюю, а наші читачі на основі цієї оцінки вже виберуть свій банк.

По-перше – ПриватБанк лідер серед комерційних банків по всім ключовим показникам банківської системи – розміру кредитного та депозитного портфеля фізичних та юридичних осіб, розміру власного капіталу та тп. Дану інформацію в порівнянні з іншими банками за Вашим запитом може роздрукувати будь-який працівник ПриватБанку.

ПриватБанк – це чисто український банк без закордонного капіталу, і має в своїй структурі підрозділи на Кіпрі, в Росії, Латвії, Грузії, Португалії.

ПриватБанк найбільший учасник Фонду Гарантування вкладів фізичних осіб.

В Житомирській області дії близько 80 відділень та 220 банкоматів ПриватБанку. Потижнево  встановлюється по 2 банкомати. (для довідки 1 банкомат коштує близько 20 000 доларів США).

Кожен п’ятий мешканець Житомирської області – це вкладник ПриватБанку. Щомісячно кількість вкладників зростає на 2 500 чоловік.

ПриватБанк проводить виважену кредитну політику – великих ризикових кредитів в загальному портфелі ПриватБанку. менше 2%.

А для пенсіонерів діє окрема Пенсійна програма ПриватБанку – пільгові депозити з підвищеною % ставкою, пільги на оплату різних комунальних та комерційних платежів та багато іншого.

Корр.. – ну тепер нам зрозуміло як правильно обрати банк для депозитного вкладу. А розкажіть нам умови най цікавішого вкладу в ПриватБанку.

В.В. – ну звичайно для кожного клієнта певний вид вкладу, а їх в ПриватБанку – більше 20 буде чимось найкращий. Але я розкажу про один – “Копилка Дітям” – до вісімнадцятиріччя.

Вклад оформлюється на користь неповнолітніх дітей.

Власником депозиту  до настання повноліття дитини є вкладник.

Є можливість поповнення даного вкладу 5 способами: через касу, банкомат ПриватБанку,  за допомогою регулярних платежів з будь-якої карти ПриватБанку, в Басс-терміналі (є така штука яка приймає гроші), за допомогою Інтернет платежів системи Приват24.

Корр.. – а які ж документи необхідні для оформлення цього владу?

В.В. – паспорт та довідка про ІПН вкладника, а від дитини лише її ПІБ та дата народження. І як би приклад – якщо від дати народження дитини відкладати на даний вклад по 30 грн. (щоденно по 1 грн.), то у 18 років вже повнолітня дитина забриває з депозиту близько 55 тис грн.

Корр. – отже дякуємо Вам за таку об’ємну інформацію про банки та банківські продукти

 

Ліцензія НБУ №22 від 04.12.2001р.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі