18-20 травня 2011 року в Житомирі відбудеться VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Людина і Космос».
Про це йдеться у розпорядженні Житомирського губернатора Сергія Рижука, текст якого розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації.
Сергій Рижук також особисто очолив організаційний комітет з підготовки та проведення науково-практичної конференції.
Мета конференції – обговорення проблем консолідації світового космічного співтовариства в умовах «суспільства знань», висвітлення маловідомих сторінок історії космічної науки і техніки, обговорення філософських проблем космонавтики та шляхів підвищення її соціального статусу, дискусія щодо перспектив розвитку музеїв в сучасних умовах.
Управлінню культури і туризму облдержадміністрації доручено забезпечити фінансування витрат на проведення конференції та видання збірника наукових матеріалів в межах коштів, передбачених на проведення культурно-освітніх заходів та утримання музею космонавтики ім. С.П.Корольова Житомирської обласної ради.




















