8 серпня 2020, 20:59 Житомир: °C
Юрій Малашевич
Депутат Черняхівської районної ради

Біографія Малашевича Юрія Павловича

 Дані станом на 01.01.2017 року

Юрій  Малашевич

01.12. 1978 року народження.

Народився в смт. Черняхові Житомирської області, де й проживає в даний час

Громадянин України, українець за національністю, проживає в Україні від народження.

Батько – Малашевич Павло Тимофійович 1948 р. н., помер в 2005 р. , працював інженером технічних засобів охорни та черговим пульту вневідомчої охорони Черняхівського РВ УМВС в Житомирській області.

Мати -  Малашевич Марія Вікторівна 1955 р.н. пенсіонерка.

МАЄ ДВІ ВИЩІ ОСВІТИ:

Магістер з управління та бакалавр історії, навчався в Житомирському Державному Університеті ім. І. Франка в період 2010 - 2016 рр.

У 2016 р. на відмінно захистив кваліфікаційну (магістерську) дипломну роботу на тему: "Громадсько-державне управління освітою в умовах району"  (науковий керівник: проректор ЖОІППО, доктор пед. наук О. Пастовенський, рецензор: к-т істор. наук., професор В. Плосков). В науковій роботі значну увагу зосереджено на ретроспективно-емпіричному аспекті даної проблематики. Таким чином в дослідженні було доведено історичну правомірність та еволюційну перспективність розвитку Громадсько-державного управління загальною середньою освітою на субрегіональному рівні. Як наслідок отримав рекомендацію Вченної Ради ЖДУ ім. І. Франка для вступу на аспірантуру та подальшого поглиблення і розвитку попередніх наукових досягнень

Учасник Всеукраїнських науково-практичних конференцій з питань розвитку та вдосконалення управління освітою в 2015 та 2016 рр. Автор наукових статей та публікацій: "Державно-громадське управління навчальними закладами" (Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові підходи в управління навчальними закладами. Житомир 2015), "Взаємодія громадськості та держави як інноваційний чинник в розв'язанні проблем управління шкільною освітою" (Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-методологічні засади професійної підготовки керівників навчалних закладів. Житомир 2016) тощо. Участь в конференціях підтверджується відповідними сертифікатами, а наукові статті увійшли до відповідних збірників статей та матеріалів конференцій.

 

БІОГРАФІЧНІ ВІДОМОСТІ:

У 1996р. – закінчив Черняхівську середню школу (нині Черняхівська гімназія ім. Саєнка)

1996 – 1998 рр. - Служба в Збройних Силах України (Військово-Морські Сили України).

У 2005 -2006 рр.-  працював керівником охорони ТОВ "Нива-Експо" (нині ТОВ "Аленруд")

У даний час працює журналістом (кореспондентом) в Черняхівській районній газеті "Нове життя"

У 2010 та в 2015 році балотувався кандидатом в депутати до Черняхівської районної ради.

2011 - 2016 рр член громадської ради при Черняхівській районній державній адміністрації.

В 2016 р. – нагороджений грамотою Черняхівської райдержадміністрації та районної ради за важливий внесок в розвиток свободи слова, ЗМІ та журналістики  В України.

 

ДЕПУТАТ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ (2015 - 2020 рр.)

ГОЛОВА ПОСТІЙНОЇ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ, ПРАВ ЛЮДИНИ ТА РОБОТИ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ.

 

Член Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т. Г. Шевченка, блогер, критик, активний громадсько-політичний діяч Житомирщини, вільний публіцист. Займається букіністикою - придбанням та колекціонуванням рідкісних книг, історичним краєзнавством Житомирщини, зокрема розвиває проект "Історичний календар". Активно сприяє розвитку релігійної свободи та духовного відродження на Біблійних Євангельских християнських основах віри в Бога.

 

СКЛАД СІМ'Ї:

 дружина - Малашевич Ірина Іванівна, 1975 р.н., громадянка України, проживає в смт Черняхові Житомирської області. Донька - Малашевич Дарина Юріївна, 2006 р.н. Донька – Малашевич Діана Юріївна, 2015 р.н..

 

Судимості не має.