Культура

Анастасія Єдлінська – переможець «Молодіжного рингу-2018»

19 November 2018, 16:11

Напередодні Дня студента у Житомирі в приміщенні обласного телецентру успішно пройшов традиційний «Молодіжний ринг-2018», організований управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міськради та творчо-мистецьким проектом "Академія зірок". Захід відбудеться в рамках патріотично-мистецької акції "Молодь – за мир і процвітання України".

Глядацька зала була повністю заповнена глядачами. І це не дивно, адже цього дня за звання "Кращий молодіжний виконавець 2018 року" змагались дві чарівні полісянки з чудовими вокальними даними: педагог з вокалу "Brand Studio" – житомирянка Анастасія Єдлінська та педагог з вокалу студії "Singwell", студентка Київського університету культури – наша землячка Аріна Литвинчук. Кожна з них представила три прем'єрних номера: вокальний, тематичний та видовищний. Також дівчата заспівали акапельно та з легкістю відповіли на каверзні запитання глядачів.

У мистецькій програмі взяли участь кращі молодіжні творчі колективи та виконавці. Прозвучали улюблені українські та європейські хіти від лауреатів всеукраїнських пісенних конкурсів Орини Батюти, Анастасії Навольнєвої, Лілії Смірнової, Вероніки Нетикши, Наталії Яблонської, Юлії Нагорної. Були представлені сучасні танцювальні композиції від вихованців корпорації сучасного танцю "T-Squad Dance School".

У фойє телецентру було організовано руханку "Молоді єднають Україну!", діяла фотозона "Синьо-жовте селфі для друзів", де усі бажаючі мали змогу сфотографуватись з друзямина фоні фірмової синьо-жовтої розгортки, або відзняти відео-привітання з Днем студента. Відбувся інтерактивний конкурс письмових слоганів до Дня студента.

Наприкінці заходу усі присутні своїми оплесками визначили переможницю у головній номінації "Кращий молодіжний естрадний виконавець 2018 року" – диплом переможця та подарунок від проекту "Академія зірок" отримала Анастасія ЄДЛІНСЬКА.

Прес-служба проекту «Академія зірок»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі