Культура

У Житомирі стартував фестиваль нового грузинського кіно

28 November 2018, 11:57

Вчора, 27 листопада, у «Місцевому Навколокультурному Просторі» житомирянам продемонстрували першу стрічку під назвою «Наме» у рамках 14-го фестивалю нового грузинського кіно. Житомир став шостим містом, в якому показують стрічки. До цього їх демонстрували у Харкові, Одесі, Львові, Запоріжжі та Сумах. Також на заході містяни мали змогу продегустували традиційні грузинські вина.


«Це фестиваль нового грузинського кіно. Проходить він у Житомирі, тому що в місті знайшлися люди, які було готові його тут проводити. Кіномистецтво, зокрема кінофестиваль, це досить відкритий рух і будь-хто, хто хоче долучитися до цього, маючи наявні технічні засоби – приміщення чи ще щось, – може долучитися до проведення відкритих фестивалів. Тому сьогодні ми раді показати у Житомирі фестиваль нового грузинського кіно», — розповів співорганізатор фестивалю Ілля Грицанюк.

Покази фільмів відбуватимуться кожного дня о 19.00 у приміщенні «Місцевого Навколокультурного Простору» (за адресою вул. Скорульського, 5) по 30 листопада. Ціна одного сеансу – 40 грн.

Як повідомляв Житомир.info, з нагоди 100-то річного ювілею дипломатичних відносин між Україною та Грузією, з 27 листопада по 30 листопада 2018 р. у м. Житомир, в «Місцевому Навколокультурному Просторі», проходитиме 14-й фестиваль нового грузинського кіно.

Усі фільми – мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фестиваль кіно  
Матеріали по темі