Культура

​У Житомирі на Масляну за 150 тис. грн хочуть провести батл «Млинець-стрибунець» та створити галерею солом’яних фігур

28 January 2019, 16:24

25 січня управління культури Житомирської міськради оголосило тендер на організацію та проведення традиційних народних гулянь «На Масляну», які мають відбутися 10 березня у гідропарку.

Оголошення про проведення тендеру опубліковане на ресурсі ProZorro.

У тендерній документації зазначається, що переможець тендеру має організувати і провести традиційні гуляння «На Масляну», а рамках яких передбачається:

  • організація у гідропарку арт-локації з галереєю солом’яних фігур, етнічними фото-зонами, козацькими забавами та майстер-класами з виробів з соломи та сіна;
  • організація ярмарку майстрів з вишиванками, глиняним посудом, сувенірами, прикрасами та іншими речами ручної роботи;
  • облаштування фуд-кортів та проведення батлу «Млинець-стрибунець» з випікання млинців;
  • організація дитячої зони з солом’яним лабіринтом, будівництвом фортеці з тюків, настільними іграми та проведення естафети з подарунками.

Крім того, планується проведення тематичного театралізованого дійства з фаєр-шоу і спаленням опудала Зими, концерт з виступами вокальних, фольклорних та танцювальних колективів, етно-рок гуртів. Також запланований виступ гурту «Чіп» та дискотека під відкритим небом.

Орієнтовна вартість закупівлі послуг з організації святкування – 150 тис. грн.

Тендерні пропозиції приймаються до 12 лютого, на цю дату заплановано проведення аукціону.

Нагадаємо, на проведення фольклорного фестивалю «Маланка-фест» 13 січня 2019 року управління культури Житомирської міськради заплатило 80 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, новорічно-різдвяні свята обійшлися бюджету Житомира у 800 тис. грн, спонсори дали лише 20 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Масляна гідропарк управління культури тендер  
Матеріали по темі