Культура

Які нові вистави готують актори Житомирського драмтеатру для глядачів

7 February 2019, 16:43

У новому 2019 році та розпалі 75-го ювілейного сезону, який стартував у жовтні 2018 року, актори Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги дивуватимуть житомирян цікавими прем’єрами.

Якими саме, Житомир.info дізнався із відповіді на запит від 6 лютого 2019 року.

«Першою великою прем’єрою сезону стала melos-драма з елементами кінохроніки «Show must go on (або пси на ланцюгу)» В.Осляка за мотивами роману «Віднині і навік» Джеймса Джонса. Постановка і сценографія – заслуженої діячки мистецтв України Наталії Тімошкіної. Заслужений артист України Петро Авраменко представив на розсуд маленьких глядачів дитячу виставу «Подорож з драконом», - нагадали в драмтеатрі.

Також режисери театру працюють над новинками, які поки мають лише чорнові назви.

«Актор Житомирського театру В’ячеслав Давидюк цього року знову спробує свої сили у ролі режисера. Наразі акторський склад працює над створенням нової дитячої вистави за мотивами п’єси заслуженого артиста України С. Лозовського «Пригоди іграшкового робота». Минулого року артист В'ячеслав Давидюк став режисером-постановником вистави «Пошились у дурні», - йдеться у відповіді на запит.

Заслужений діяч мистецтв України Наталія Тімошкіна поставить виставу за мотивами Анатолія Крима «Письмо к Богу. Рассказы о еврейском счастье». Заслужений артист України Петро Авраменко готує для житомирян та гостей міста виставу за мотивами Кішона Ефраїма «Эй, Джульетта!». Також творча команда театру розпочала роботу над підготовкою ювілейного концерту до 75-ти річчя театру, - зазначається у повідомленні.

Усього в 2019 році в репертуарі драмтеатру в 2019 році 19 «дорослих» (15 на великій сценіі 4 на малій сцені) та 13 дитячих вистав.

«У 2019 році колектив Житомирського академічного муздрамтеатру запланував розширити межі «театральної карти» та освоїти ще більше нових майданчиків. Театр отримав запрошення на XIII фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини» (Чернівці). Також планує відвідати театральний фестиваль імені Олександра Духновича, якийвідбудеться 12-13 травня у місті Пряшів (Словаччина). У планах також - гастролі містами України, як от Вінниця, Хмельницький та Рівне», - повідомили сайту в драмтеатрі.

Нагадаємо, виставу «Вій» житомирського драмтеатру в 2018 році відзначили на Міжнародному театральному фестивалі. Нинішній 75-й театральний сезон розпочала прем’єрна вистава «Show must go on», дія якої відбувається на Гаваях у 1941 році, але вистава не про війну.

Як повідомляв Житомир.info, після вистави «Кайдашева сім’я» 30 січня на сцені Житомирського драмтеатру 23-річний Олександр освідчився коханій дівчині і покликав її до шлюбу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: глядач театр драмтеатр вистава  
Матеріали по темі