Економіка

У Житомирському медичному інституті аудитори виявили порушень більш як на 680 тис. грн

26 лютого 2019, 15:59

Під час ревізії КЗ «Житомирський медичний інститут» державні аудитори виявлено порушень на суму понад 680 тис. грн.

Про це 26 лютого повідомила прес-служба управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності комунального вищого навчального закладу «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради за період з 01.04.2013 по 30.09.2018 фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 680 тис. грн. Аудитори встановили, що через нарахування у завищеному розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на заробітну плату працюючих інвалідів, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування зайво сплачено 428,5 тис. грн, – йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначають у Держаудитслужбі, за рахунок коштів загального фонду кошторису вищого навчального закладу покрито витрати на виплату заробітної плати та сплату єдиного соціального внеску на загальну суму 111,5 тис. грн, які мали здійснюватися за рахунок спеціального фонду кошторису.

Через нараховану та виплачену заробітну плату сумісникам за фактично невідпрацьований робочий час зайво витрачено 20,8 тис грн.

Вищий навчальний заклад недоотримав 82,8 тис. грн за безоплатно надані послуги, що надаються на платній основі.

Серед інших виявлених порушень: невідшкодовані орендарями витрати на оплату комунальних послуг; виплати, з порушенням законодавства, одноразової адресної грошової допомоги студентам тощо. Загальна сума таких порушень – 36,8 тис. грн.

«Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму 146,2 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань на чотирьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення та один протокол за порушення законодавства про закупівлі. Керівнику об’єкта контролю направлено вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень. До вищого навчального закладу застосовано заходи впливу у вигляді попередження щодо усунення порушення бюджетного законодавства», – інформують аудитори.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області та Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, 14 лютого 2019 року прес-служба управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області повідомляла, що упродовж січня аудитори покарали дев’ять посадовців та відшкодували втрат на суму понад 2 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудитори кошти втрати відшкодування Житомирський медичний інститут  
Матеріали по темі