Культура

​Театр імені Булгакова покаже у Житомирі виставу Валерія Золотухіна «Собаче серце»

22 March 2019, 15:20

Вистава для справжніх естестів театрального мистецтва і шанувальників творчості геніального режисера Валерія Золотухіна.

Дія геніальної фантасмагорії М. Булгакова відбувається в 20-і роки в радянській Росії, в самий розпал будівництва соціалізму. Відомий московський професор Пилип Пилипович Преображенський зважується на експеримент по пересадці сім'яних залоз і гіпофізу померлого бомжа, п'яниці і хулігана Клима Чугункіна милому собаці Шарику, знайденому на вулиці. Олюднення сталося, але експеримент, на жаль, не вдався.

Замість доброї собаки на світло з'являється потворний, тупий і агресивний Поліграф Поліграфович Шаріков, який успадкував від свого «донора» лише погані риси. Але це не завадило йому чудово адаптуватися в соціалістичній дійсності і навіть стати начальником підвідділу очищення Москви від бродячих тварин. Шариков перетворює життя професора Преображенського і мешканців його квартири на справжнє пекло.

Підбурюваний головою будинкового комітету Швондер, він пише доноси на свого «творця», вимагає виділити йому житлоплощу і навіть загрожує револьвером. Професору нічого не залишається, як визнати експеримент невдалим і повернути Шарикова в його первісний стан.

У ролях: А. Головко, А. Ільченко, М. Молчанус, Д. Патрушев, Т. Тімашева, В. Дзей, Т. окраєць, П. Васильєв, І. Момот та інші.

Вистава йде російською мовою.Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі