Місто

Увечері в Житомирі увімкнуть освітлення в проваллі на Великій Бердичівській, – Глазунов

22 квітня 2019, 12:44

Вже зовсім скоро на Великій Бердичівській у Житомирі буде повністю облаштоване провалля, а поки робітники підключили освітлення, яке можна буде побачити увечері, та дороблюють вентиляцію.

Про це у коментарі Житомир.info 22 квітня розповів начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов.

«Ми підключили у проваллі електроенергію, зараз залишилося зробити вентиляцію, бо є такий момент, що в середині пріє, десь дихає земля. «Ремісничий двір» банер замовив, який хоче розмістити в середині, сказали, що їм потрібно ще декілька днів. Зараз хлопці роблять решітки і ставлять огорожу, прибирають дошки. Сьогодні увечері вже можна буде пофоткати провалля, як воно буде освітлюватись. Будемо бачити, чи його не буде мало. Якщо ж малувато – доставимо ще одну лампу», - розповів В’ячеслав Глазунов.

Нагадаємо, власник музею «Ремісничий двір» Федір Євтушенко розповів, що планує розмістити у проваллі на Великій Бердичівській посуд, тару, скриню, можливо, з якимось речами.

Як повідомляв Житомир.info, 6 жовтня 2016 року на Великій Бердичівській під час реконструкції тротуарів під землю провалився екскаватор, де виявили підземелля. Історики почали його вивчати, а краєзнавець Мокрицький розповів, що підземелля є «технічним підпіллям» триповерхового будинку ХІХ століття. Підземелля збиралися «законсервувати» для подальшого вивчення та облаштувати на території підземних знахідок оглядові майданчики. У березні 2017 депутати вирішили не проводити археологічні дослідження підземелля та виділили кошти на проект накриття. У липні 2017 року департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради повідомляв, що договір на виконання робочого проекту ще не укладався.

Робочий проект скляного накриття розробила житомирська фірма «Архітектура плюс Дизайн». У середині липня 2018 року головний архітектор Житомира Юрій Безбородов розповідав про те, що провалля на вулиці великій Бердичівській почнуть накривати за тиждень.

У коментарі Житомир.info 26 вересня начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов розповів, що накриття почнуть встановлювати орієнтовно через тиждень після того, як депутати погодять виділення коштів. 27 вересня 2018 року під час сесії міської ради депутати виділили 187 тис. 679 грн на благоустрій території проведення археологічних досліджень на вул. Велика Бердичівська, 3. начальник управління капітального будівництва запевняв, що роботи по накриттю провалля на Великій Бердичівській розпочнуться з 22 жовтня. На Великій Бердичівській у Житомирі 1 листопада 2018 року підрядник розпочав роботу по накриттю провалля.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Глазунов провалля Велика Бердичівська освітлення  
Матеріали по темі