Культура

Житомирський музей космонавтики отримав «обновки», серед них – окуляри віртуальної реальності

8 August 2019, 14:32

У комунальному закладі «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» Житомирської обласної ради, який днями відсвяткував своє 49-річчя, оновилася матеріально-технічна база.

Про це 8 серпня повідомила пресслужба Житомирської обласної ради.

Зазначено, що для закладу було придбано окуляри віртуальної реальності 3D VR з виходом у космічний простір, сенсорні панелі зі зручною навігацією та кадрами історичної хроніки, що допоможуть отримати інформацію про музейні експонати, також оновлено «космічні» крісла.

«Осучаснення нашого унікального музею не відбувалось з ХХ ст. Мої спогади з дитинства пов’язані ще з аудіосупроводом. Зараз маємо безліч корисних і технологічних апаратів, можливостей для вдосконалення бази та збільшення масовості відвідувань музею. До кінця року плануємо закупити ще чотири 3D шоломи, а до 50-ї річниці музею маємо відкрити унікальний експонат, якого немає у всій Європі», – розповів заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук під час відвідин музею.

Кошти для придбання засобів виділили депутати обласної ради Сидір Кізін, Максим Вілівчук та Олена Галагуза.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирський музей космонавтики за 1 млн грн хотів придбати електротехнічне обладнання, а саме симулятор космічного шатлу, однак не міг знайти постачальника. А тому 28 травня 2019 року музей втретє оголосив про відкриті торги на ресурсі ProZorro. Однак торги і цього разу не відбулися.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: музей космонавтики  
Матеріали по темі